Yamaha FZ1 N (2007)

Vlastník cechisimo
Vloženo 7.3.2021
Aktualizováno 7.3.2021

Velka divoska porad pred ni mam respekt

První dojmy - Motorka mi urcite nepadla hned do ruky musel jsem si zvykat,ale nakonec jsme si padly oba do oka. Kdyz jsem na ni poprve vyjel ta sila motoru hlavne ve vyssich otackach byla neskutecna

Motorku jsem si koupil na doporuceni kamarada. "Nespekuluj a kup FZ1 jako mam ja" a ja se chytnul Tak jsem zacal shanet a to se psal rok 2014 (ano jsem pomalej a motorku si vkladam skoro po 7letech na profil?) Po nekolika nezdarenych navstevach bazaru jsem objevil jednu slusnou asi v nej barevne kombinaci a to v zluto bile. Ta me uchvatila a musel jsem ji mit. U prvni jizdy jsem byl uplne hotovej z vykonu, skok z cbr600f byl opravdu velkej. FZ1 je skvele ovladatelna,ale musel jsem si na ni dost zvykat, proste se musi ridit a navic mit poradny pneu(mysleno bez plosek) jinak je to s ni drina. Proste si to nesmi koupit posera jako jsem ja, a tak jsem zacal hodne jezdit na okruhy a ucil se a zvykal. Na konec jsme si na sebe zvykli a mozna me ta holka ma i rada??

Everest
Everest napsal 14.03.21 v 09:19 10b.

Paradni stroj 10b

PYTEL1
PYTEL1 napsal 11.03.21 v 10:06 10b.

CBiker9
CBiker9 napsal 07.03.21 v 18:03 10b.

To to ale trvalo za me 10b Instrukce znela jasne drz se Michala doufam ze to dodrzis

context
context napsal 07.03.21 v 17:39 10b.

Krásná mašina přeji hodně najetých km bez nehod a dlouhou sezonu