KTM EXC 300 (2015)

Vlastník Toman87
Vloženo 4.3.2021
Aktualizováno 4.3.2021

Ostré enduro, které musí jezdit člověk který už má na těchto strojích něco najeto.:)

První dojmy - První dojmy byly takové všelijaké.. nikdy jsem na ničem takovém nejezdil.. Hrozně jsem to chtěl zkusit, tak jsem to koupil..

Doplňky na motorce - Větrák, zpevnění chladičů, tubllis, kryty páček,

Kamarádi koupili endura, tak jsem prostě potřeboval taky..:)
Začal jsem shánět KTM EXC 300 nebo 450. Spíše jsem chtěl 2T kvůli servisu. Dlouho nikde nic moc nebylo, až se jedna objevila.. Vzal jsem vlek a vyrazil.. Motorka na pohled vypadala hezky,prodejce se zdál taky jako férový chlap, tak jsem s neznalostí enduro strojů vysolil peníze a motorkuw odvezl..

Po najetí asi cca 10MTh sežrala olej v převodovce, tak motor ven a odvezl jsem ho na servis.. Mezitím jsem udělal všechny ložiska v kolech, kyvce, vše vyčistil, nainstaloval větrák přídavný, nové pneu, tubliss.Motor se nakonec udělal komplet, píst, klika, ojnice, ložiska, gufera, vyčištění přívery, která se neotvirala ani na půlku..

Po GO motoru jsem absolvoval jednu vyjížďku.. Teď jsem pochopil jak brutální je EXC 300 když motor a privera funguje tak jak má.. při otočení plynem se stavěla na zadní.. tím jsem se ujistil že já na to nemám a ty modřiny na těle mi za to nestojí.. Sice jsem do toho poslal 20k, ale aspoň mohu prodat s čistým svědomím že prodávám fungující motorku.. Moto jsem nafotil a za 10 dní byla pryč..

Tím se moje enduro kariéra ukončila:)