BMW R 1200 GS (2015)

Vlastník WhiteHarry
Vloženo 1.3.2021
Aktualizováno 27.8.2022

Musel jsem si ověřit, že pokud prodám GS, budu ho chtít znovu, ta mašina je vážně skvělá.

BMW S 1000 XR: Chyběla by mě jízda po více či méně zpevněných cestách

První dojmy - 4 roky se stejným modelem, dokonce stejným ročníkem, byly zárukou, že do ruky musela padnout

Motorku bych doporučil pro - Pořád platí, že GS je pro trochu vyzrálejší jezdce, kteří mají v oblibě vyvážený, spolehlivý a velmi pohodlný stroj.

Doplňky na motorce - Akrapovič je fajn, zvuk je atraktivnější, jsem docela rád, že jsem s ním GS koupil. Quickshifter je jasný, bez něj si už jízdu neumím představit. Navigace, off stupačky, padáky, ochrana válců, vario kufry, zvýšení řidiítek...

Vypadá to, že u GS už zůstanu, je určitě spousta dalších skvělých mašin, ale tahle je skvěle vyladěná, prostě nezklame a s většinou bajkerů si sedne a je to pak láska na celý život. Pokud jsi četl recenzi u předchozího GS z roku 2015, bohužel je tady to, čeho se od té doby obávám, doufejme tedy, že si ještě zajezdíme...

GS mě nikdy nezklamalo, vždy udělalo svou práci na výbornou. Vzpomínám, jak jsem si to užil v Mostu na okruhu, jak jsem na něm ujel téměř 1400km za jeden den, na lehký a pro mě dobrodružný offroad, na spolehlivost a výjimečné pocity, musel jsem se prostě ke GS vrátit. Pokud to bude možné, tuhle mašinu si nechám hodně dlouho.

Svět kolem nás se mění před očima a určitě ne k lepšímu. Proto jsem GS prodal, za chvilku bude mít většina z nás jiné starosti. Píšu to na sklonku léta 2022. Držme si palce ??
No, dobrá…mám teď na nějakou dobu v garáži BMW R nine t Scrambler, takže nejsem úplně bez motorky ?

31081
31081 napsal 03.03.21 v 07:51

?Donald"Já to nevzdám určitě,a je nás tu a v celé evropě tisíce,jen se spojit a něco začít dělat

Donald
Donald napsal 02.03.21 v 19:57 10b.

Nesouhlasím. Naopak jen každý z nás s tím něco může dělat. Jezdím každý den a i jízda po okrese je jízda, dá se však vyjet dál. Přece to nevzdáme.

CB1000R
CB1000R napsal 02.03.21 v 15:55 10b.

Moc hezkej bike
Kde jen jsem ho viděl???
Ať dělá jen a jen radost a jsi spokojený. Tahle motorka vždy dostávala vše, co potřebovala.

31081
31081 napsal 02.03.21 v 09:29 10b.

Díval jsem se co jsi psal v recenzi mynulé BMW.Bohužel je to tak.Já sleduji celé dění ve světě a v evropě už dlouho.Je to všechno jeden velký plán majitelů této zeměkoule.Vše co jsem tehdy načetl a nevěřil tomu,že se to může někdy stát,ted už tomu věřím,všechno do sebe zapadá.A omezení cestování pro mne znamená ten největší trest.Berou mi svobodu a čas,kterého je velmi málo.A už toho mám plné zuby .Sami s tím ale nic neuděláme

Paulano
Paulano napsal 02.03.21 v 09:15 10b.