Honda CB 600F Hornet (2005)

Vlastník cibin
Vloženo 21.2.2021
Aktualizováno 21.2.2021

Pohodová, spolehlivá,dobře ovladatelná motorka.

První dojmy - Po zakoupení jsem doplnil o top case,small páčky brzdy a spojky,led kouřové světlo-zadní. Nechávám pravidelně dělat ventily a seřízení karburátorů, jinak oleje a kapaliny si dělám sám(aspoň vím co a kolik toho dávám).Jezdím do práce v sezóně denně 32 km jedna jízda a o dovolené po republice. Oranžová metalíza Hornetu sluší.Maximální spokojenost i když jsem měl obavy koupit dovozovou motorku z Itálie ale asi jsem trefil na dobrý kus a dovozce.

Motorku bych doporučil pro - vhodné moto pro celou motorkářskou komunitu ,s nesníženým výkonem pro zkušenější jezdce co už mají něco najeto

Doplňky na motorce - Top case, cnc páčky small v barvě moto, led kouřové světlo-zadní,zásuvka USB pro navigaci, větrný štít kouřový na přední světlo.

Honda! Co víc říct!? Motorku jsem zakoupil s nájezdem 18000 km a jednou tolik už mám najeto bez závad a problémů. Na našich silnicích se moc řádit nedá ale když se rozvášním tak umí pěkně rozevlát.Jezdím převážně sám a výkon je skvělý, ve dvou nic moc a taky si pěkně mlsne, protože je potřeba ji držet ve vyšších otáčkách. Brzdy dostatečné ale zadní spíše jen pro splnění naší legislativy. Abych neustále nemusel tahat batoh tak jsem pořídil top case 40l a jsem spokojený. Na Hornetovi se mi líbí jak motorka poslouchá tělo a jde ochotně do zatáček. Spotřeba by mohla být menší ale jak říká můj technik v servise, "když chceš mít opici tak musíš mít i na banány"!

JardaBar
JardaBar napsal 02.03.21 v 15:02 10b.

Čadil
Čadil napsal 21.02.21 v 18:43 10b.