Babetta 210 (1987)

Vlastník Morpho88
Vloženo 19.2.2021
Aktualizováno 10.6.2023

Černá dáma, která vždycky ví, jak mi vytvořit úsměv na tváři. Jízda na ní je radost, nostalgie a hlavně relax, jen držet řídítka a užívat si burácejících dva a čtvrt koně..

První dojmy - První dojmi? Proč to sakra nejede.. :D Babetta je Babetta, je to historie, motokolo na relax.. Až na krušné začátky, kdy mě párkrát nechala "naštěstí" par kilometrů od baráku, šlape jak hodinky, nebo se alespoň snaží.

Black Lady jsem si nevybral, ona si vybrala mě..

Zkušenosti jsou takové: nejezdit nikam daleko pokud nevezete sadu nařídí sebou, je to pak zážitek šlapat domů s tím super pomalým převodem. Jízda je prostě odpočinek ale na delší trasu to rozhodně není, pokud nemáte dostatek trpělivosti a tolerance k maximální rychlosti, kopcům a občasnému chcípnutí na křižovatkách a někdy tam ta dvojka prostě nechce. Motor je prostě bzučák ale sundejte výfuk a budete se cítit jako na harleji.. jinak jsem s ním zatím neměl problém. Brzdy? No jednoznačně je potřeba myslet na brzdy dostatečně včas před plánovaným zastavením, brzdná dráha je značná.. Ovladatelnost bezproblémová. Spotřeba ukázková. Spolujezdec ne nemožný. Úložný prostor? No nádherný košíček co pojme co je potřeba.. Poruchovost? prý značná ala já si zatím nemám na co stěžovat.

Babetta se cítí dobře naprosto všude pokud to není do kopce :D

Cestovat někam dál, nebo snad i zahraničí? ano už jsem to viděl.. ale já na to koule nemám..

chevyr
chevyr napsal 21.02.21 v 13:13 10b.

Mám ji doma někdy jede moc pěkně, ale dost často se se.. Tenhle stroj je o pevných nervech

hruso25
hruso25 napsal 21.02.21 v 09:37

Targus Teraz ta banda mladych klukú si pred jazdou dá kvapky do oči, tabletku na tlak, je šťastná keđ dokáže preložiť nohu cez motorku a na ňu vysadnúť. No tá radosť a úsmev z jazdy ostáva ako za mladých pionierských čias.

Targus
Targus napsal 21.02.21 v 08:36 10b.

Všichni dobře vědí, že Bába je k ho**u, tudíž jsem nucen dát desítku pouze za ten křížek na zadní zástěrce.

Proč?
Protože jsem kdysi vlastnil jejího bratránka, pincka s číslem 21 v názvu. A ten byl "vytuněný" ohromnou zástěrkou až na zem, na níž byl nanýtován z leštěného nerezu velmi podobný, ovšem mnohem věší kříž.
A hned to mělo o tři koně víc...

Kde jsou ty časy a ke je ta banda mladých blbců, že jo...
Máš ji hezkou...

hruso25
hruso25 napsal 20.02.21 v 10:28 10b.

Stále hovorim. Babetta je kult a ona rozhoduje, či sa na nej povozíš, alebo ju budeš tlačiť, Viem o čom hovorím, tiež mám takú čiernu vytuningovanú.

KAWAHAB
KAWAHAB napsal 20.02.21 v 10:10 10b.