Honda CR 250 (2001)

Vlastník Robcek44
Vloženo 15.2.2021
Aktualizováno 15.2.2021

Zatím nejlepší ze všeho co jsem měl a extremně spolehlivá.

Honda CR 500: Zrovna nebyla k mání a tolik peněz bych stejně neměl.

První dojmy - Přesedlal jsem na ni po roce a půl ježdění na 50tce AM-max 45km/h tak si představ první dojem, jak to jelo a jakej strach jsem měl na to při koupi sednout jelikož tam nebyl nikdo semnou kdo by ji mohl projet za mě a já nikdy na ničem ostrým předtím neseděl. Ve 14ti jsem měl XL 600 LM ale to je samozřejmě uplně jiná liga. Modlil jsem se abych se před prodejcem nepřevrátil dozadu málem se tak stalo

Motorku bych doporučil pro - Pro toho kdo to hodně chce jinak to nemá smysl kupovat, jsou modernější motorky s rozhodně lepším podvozkem (což já nepoznám) za stejnou cenu protože tahle motorka už na ceně stoupá a nedivím se protože já ji nemůžu vytknout na ty roky vubec nic a myslím si že takovejch lidí bude víc.

Doplňky na motorce - 17 kola středy talon rafky excel velkej kotouč a teď už i třmen
Koleno DEP pipes časem bude i koncovka DEP

CR 250 2001 poslední mechanická přívěra přesně jak sem chtěl... Počítal jsem s tím že se rozsype motor hned po koupi jak to tak bejvá tak jsem do toho jako chudej student lil Mogul Alfa 2T s takovym pěknym křoviňakem na obrazku ve slevě za 88kč litr protože najezdím fakt moc. Choval jsem se k tomu jak největší jezedák a furt se to ne a ne zadřít až jsem jednoho dne šel vyčistit přívěru a že se kouknu do válce a najednou ruplej píst přitom motorka jela celou dobu jak z praku píst jsem vyměnil a jezdí v ní už zase několik sezon a strašný kilometry opravdu nechápu jak je možný že to furt drží a jelikož jsem začal chodit do práce tak se chystá kompletní generálka uplně všeho včetně toho to dostat konečně legalně na silnici, což tady asi zdokumentuju.
Musím říct že oproti pětikilu je to za mě rozhodně lepší motorka hlavně kvuli vybracím který mě u 500 serou a taky kvuli nesmyslnýmu vykonu 500...na obou motorkách jezdím jedny motardy převod tuším 14:37 dvěpade s tím jede rychle jak svině a stejně to dost tahá no a pětikilo se ještě na trojku převrací.
Jako motard je to luxusní záležitost vím že se tady najdou jezdci který budou tvrdit že tyhle tlumiče na to nejsou atd souhlasím je to měký a hodlám to řešit ale prdel na tom je strašná a zatím mě moc lidí nepředjelo.
Dneska už to není výstřel technologie beru to spíš jako veterána kterýho budu furt užívat a doufám že ji nikdy nebudu muset prodat.

Jirži77
Jirži77 napsal 19.02.21 v 18:14 10b.

CR500
CR500 napsal 19.02.21 v 15:33 10b.

Robcek44
Robcek44 napsal 18.02.21 v 15:16

Tátuv les

TryznitelDemonu
TryznitelDemonu napsal 18.02.21 v 15:13 1b.

Za jizdu po lese :(.

MichalKimlo
MichalKimlo napsal 18.02.21 v 12:53 10b.

10b za recenziu