Kawasaki ER 6F (2007)

Vlastník honza88888
Vloženo 16.1.2021
Aktualizováno 3.2.2022

Prostě Japonka, vše funguje jak má, možná až moc nudně. Mrštná a nenáročná. Líbí se mi originální výfuk pod motorem. Motorku mám už 2 roky, ale nějak jsem neměl čas vložit.

Motorka koupena od FIRMA:coolmoto (Luže) - Jednání slušné, zajistil servis a dopravu, v době koupě nejnižší cena na internetu.

Ducati Monster 620: Bál jsem se servisu.

První dojmy - Proti předchozí ZR7S s nic moc tlumiči a pneu výrazně lepší jízdní vlastnosti. A vstřikování.

Motorku bych doporučil pro - Spíše pro střední a nižší postavy.

Doplňky na motorce - Vyšší a širší řídítka M- style, zrcátka taktéž, sundané kapoty (aby víc foukalo a člověk tak nelítal Líbí se mi víc klasické naháče.

Motorku jsem si vybral kvůli její nenáročnosti, odolnosti a dobrým jízdním vlastnostem. Plně splnila moje očekávání. Motor je v rámci třídy výborný. Dole jede o něco lépe než 6-kové čtyřválce a hezky bublá, okolo 8000,- se probere k životu a jede velmi slušně. Špička v nejvyšších otáčkách je méně výrazná a zábavná než u čtyřválce. Výkon je dostačující. Je to super motorka na denní ježdění a umí být i zábavná. Brzdy mi přijdou asi nejslabším článkem. Zastaví, ale neohromí. Asi by pomohly pancéřové hadice a měkčí destičky. Spolujezdce jsem nezkoušel, ale sedlo je docela prostorné, velká madla a ergonomie obdobná jako u většiny naháčů. Motorka se cítí nejlépe na okreskách v zatáčkách s dobrým asfaltem, město je v pohodě, na dálnici to je v rámci předpisů v pohodě na okruhu mi chyběl výkon, ale kvůli tomu jsem jí nekupoval. Motorka je naprosto spolehlivá, dělám jen pravidelnou údržbu.