Yamaha XT1200Z Super Tenere (2016)

Vlastník bosik
Vloženo 11.1.2021
Aktualizováno 14.10.2021

Supertenere 1200ZE, el. podvozek

Motorka koupena od Musigo (Cheb) - Fajn borec, nic nevnucoval, co řekl po telefonu o motorce to platilo

Moto Guzzi V85 TT: Rozhodli okolnosti
BMW F 850 GS: Rozhodli okolnosti

První dojmy - To je to co jsem hledal, hned po prvním usednutí padla do ruky jak kdyby byla vyrobená přímo pro mne :)

Doplňky na motorce - Vyhřívané gripy, tempomat, original padáky, boční kufry, cestovní štít, přídavná světla. Doma zapojeno napájení navigace přípo přes pojistku

Předchozího tracera jsem kupoval víceméně poslepu bez projížďky, nebyla to špatná motorka ale na mne až moc sportovní, při delších cestách vibrace okolo 5tis celkem nepříjemné, i při častém použití tempomatu brněli ruce a tvar sedla nevyhovující, bylo dilema jestli to vše vyřešit nebo vyměnit za jinou
Na Yamaha dnech jsem si ji zamluvil na hoďku jen tak abych věděl jaká je, nakonec jsem zjistil že mě neskutečně sedla a celkově plnně vyhovuje
El. podvozek posunuje vlastnosti motorky o pořádný kus dál, charakter motoru
Začalo hledáni na netu, objíždění několika inzerátů až jsem narazil na jeden krásnej kousek u Chebu(420km od domova)
Po několikadenní komunikaci s majitelem domluva, nasledovalo stávání ve 3ráno a s plnným mtovybavením 7mihodinová cesta vlakem (nikdy více :)
Motorka opravdu v topstavu, při najetých 24t km jako nová nebyl na ní sebemenší škrábanec ani jiné poškození a bylo vidět že o ni bylo náležitě pečováno, nebylo co řešit a plácli jsme si
420km cesta domů mimo dálnice přes Táborsko a Vysočinu už byla na pohodu s úsměvem od uchu k uchu :)

XPALIC
XPALIC napsal 28.02.21 v 22:14 9b.

ZE , prostě svezení

Musigo
Musigo napsal 12.02.21 v 20:19 10b.

pořád si řikám proč jsem ji vlastně prodal... skvělá motorka...at slouží

Drpa
Drpa napsal 07.02.21 v 15:04 10b.

Zdenekkkkk
Zdenekkkkk napsal 18.01.21 v 06:42 10b.

Zdeněkhr
Zdeněkhr napsal 12.01.21 v 23:19 10b.

Super Tenere