Triumph Speed Triple (2002)

Vlastník Check
Vloženo 19.12.2020
Aktualizováno 19.12.2020

Po šestkovém čtyřválci dobrá volba. Byla bez zadního sedla, pouze s krytem, ale neva, sedlo se dokoupí.

Motorka koupena od dovezl jsem si ji z DE - Kupovano od soukromeho prodejce v Nemecku. Spokojenost s jednanim. Super lidi.

Aprilia Tuono 1000R: Nenasel jsem zadny vhodny kus a přechod ze 4 válce musí být postupný (4 - 3 - 2) :-)

První dojmy - Oproti minulé moto jede jak blázen. Do ruky padla hned, oproti XJ o hodně dospělejší stroj. Široká a velká nádrž. Při jízdě, ale velký respekt. Koupil jsem ji se sjetou zadní gumou, tak tam přišla Metzeler Sportec M5 Interact. Přední pneu byla 75% (také Metzeler). Tu jsem nechal a vyměním pak celou sadu. Jezdím jen kolem komína, víc mi čas nedovoluje. .

Motorku bych doporučil pro - Těžko říct, řekl bych, že asi jen pro toho komu se líbí.

Doplňky na motorce - Motorka byla s laďákem a KN iltrem. Dal jsem tam originály.
Přední blinkry v koncích řidítek (originály jsem bohužel při koupi nedostal). a Ještě má vyhřívané gripy.

Motorku jsem kupoval s 65 000km přímo od soukromého prodejce v Německu. Přišlo mi to lepší než brát tady dovozy (stejný ročník) s 30t km a dovoz z Itálie.
Do dneška mám na Speedovi najeto něco přes 6 a půl tisíce kilometrů. Proběhla výměna lanka spojky, olej v předních tlumičích, brzdovka a samozřejmě olej. Dívím to co majitel přede mnou (MOTUL 7100 10W 40), proč to měnit.

šlosi-cat
šlosi-cat napsal 15.02.21 v 12:52 10b.

Dobrá volba