BMW F 650 GS (2004)

Vlastník Jary85
Vloženo 13.12.2020
Aktualizováno 13.12.2020

Je vyšší než jsem byl zvyklý, ale vyšší posed je zajímavý. Líbí se mi i designově, což je pro mě u motorky také důležité.

Aprilia Pegaso 650: Potřeboval jsem moto s omezením na 35 kW a Aprilka měla 36 kW a bylo málo kusů se sníženým výkonem.
Honda XL 600V Transalp: Když už jsem našel zajímavý kus, tak prodejce odpověděl jednou a pak už nereagoval.

První dojmy - První dojmy z jízdy byly dobré, jelikož už se nemusím držet pěkných cest, ale mohu i do terénu a na horší silnice a je to bez problémů. Jelikož jsem vlastnil nízkou silniční motorku, tak jsem si musel zvyknout, že při nasedání musím vyhodit nohu výše.

Dlouho jsem jezdil na silniční moto (Suzuki GS 500 E) a začal jsem přemýšlet o změně. Kamarád vlastnící BMW F 500 GS mě začal lámat ať zkusím enduro a proto jsem se poohlížel po lacinějších moto Aprilia Pegaso 650, jenže vyhovujících byl nedostatek a tak jsem narazil na BMW F 600 GS. Po první jízdě jsem zjstil, že už opravdu nejsem vázán na hladký asfalt a můžu vybočit i mimo cestu. Bohužel kupováno na zimu, tak pořádně otestuji až na jaře.

pali3x
pali3x napsal 13.12.20 v 20:14 10b.

Na začiatok prajem všetky kilometre kolesami dole .
Pekná motorka, tiež som po podobnej pozeral, ale ceny boli pomerne vysoko... Podľa mňa ste spravil dobre, že ste nekúpil Pegaso. Ja som ("až") jedno skúšal a zdalo sa mi ti také nejaké no... - oproti Transalpu 650 horšie idúce, horšie zatáčajúce a celkový pocit bol horší = stačilo na to, že som si povedal, že takú motorku nechcem. Možno to bola chyba daného kusa. Na druhej strane stála 1/2 ceny Transalpa 650.