Yamaha YZF-R6 (2003)

Vlastník harwey10
Vloženo 2.12.2020
Aktualizováno 1.9.2021

Vloženo: 29.12.2020, Uskutečněno: 29.12.2020, Stav tachometru: 36600 km, Zhlédnuto: 16x

Tlumiče nevypadaly nic moc "rosili", takže jsem to dneska rozhodil a bude třeba vyměnit gufero + prachovka + stírací kroužky. Po rozdělání jsem zjistil, že jednom kompenentu jsou vrypy, tak přemýšlím, jestli to také nevyměním. Na partsdepot to mají "na dotaz", takže se to asi moc nemění..Nemá někdo zkušenost? Úplně nevím k čemu to tam slouží.. - podle mě to je doraz, ale nevím...

• Montaz zasuvky USB

V lete planuji dovolenou v zahranici, tak jsem si nainstaloval usb konektor od firmy Optimate, ktery ma vyhodu v tom, ze nevybiji baterii. Maji to delany tak, ze po vypnuti klicku zapalovani je usb zasuvka jeste hodinu p

Vloženo: 15.12.2021
    Uskutečněno: 15.12.2021
  • Instalace zasuvky na dobijeni baterie

V ramci koupe Optimate nabijecky jsem si poridil z jejich prislusenstvi konektor pro nabijeni. Sundam zadni sedacku a nabijim (y) ;-)

Vloženo: 15.12.2021
    Uskutečněno: 15.12.2021
  • Ram mounts X grip

Montaz drzaku telefonu od “RAM” - snad bude slouzit dobre. Montaz byla otazkou chvilky, cena 1800 ,- . Pristi rok planuji cestu po Evrope, tak uvidime, jak s tim budu spokojenej - vypada to bytelne a v kombinaci s tou gu

Vloženo: 12.08.2021
    Uskutečněno: 12.08.2021