Yamaha YZF-R6 (2003)

Vlastník harwey10
Vloženo 2.12.2020
Aktualizováno 1.9.2021

Příprava na výměnu gumiček v brzdovém třmenu

Vloženo: 29.12.2020, Uskutečněno: 29.12.2020, Stav tachometru: 36600 km, Zhlédnuto: 12x

Jsou věci, které člověk nevidí za celou dobu co "jezdí" a pak jenom zírá, s čím šlo i jezdit? Myslel jsem si, že "jenom" vyčistím a rozhýbu pístky, ale bohužel na mě "vykoukly" gumičky, takže to budu muset rozhodit a vyměnit. Bylo mi divný, že se přední kolo skoro neotáčí, ale nenapadlo mě, že se mi naskytne tento pohled..

Tak jsem dneska rozhodil trmeny. Pouzil jsem kompresor a vyfoukl jsem pistky pres odvzdusnovaci sroub.
Dost mi pomohlo pri kazdem vyndanem pistku vyndat tesneni jehlou na siti a opet tam pistek dat a zajistit ho truhlarskou svorkou a takhle pokracovat dal az jsem vyndal vsechny pistky.

• Montaz zasuvky USB

V lete planuji dovolenou v zahranici, tak jsem si nainstaloval usb konektor od firmy Optimate, ktery ma vyhodu v tom, ze nevybiji baterii. Maji to delany tak, ze po vypnuti klicku zapalovani je usb zasuvka jeste hodinu p

Vloženo: 15.12.2021
    Uskutečněno: 15.12.2021
  • Instalace zasuvky na dobijeni baterie

V ramci koupe Optimate nabijecky jsem si poridil z jejich prislusenstvi konektor pro nabijeni. Sundam zadni sedacku a nabijim (y) ;-)

Vloženo: 15.12.2021
    Uskutečněno: 15.12.2021
  • Ram mounts X grip

Montaz drzaku telefonu od “RAM” - snad bude slouzit dobre. Montaz byla otazkou chvilky, cena 1800 ,- . Pristi rok planuji cestu po Evrope, tak uvidime, jak s tim budu spokojenej - vypada to bytelne a v kombinaci s tou gu

Vloženo: 12.08.2021
    Uskutečněno: 12.08.2021