Honda CB 1000R (2019)

Vlastník stil
Vloženo 21.11.2020
Aktualizováno 21.11.2020

Silný-všestranný stroj, kvalitní komponenty, pohladí po duši.

Motorka koupena od FIRMA:Motobikes Bylany (Bylany) - Dobří hoši

Honda CB 650R: Toto je stejná motorka co mám nyní už 5 let (2014) a předtím Horneta (2004). Chtělo by to změnu.
KTM Duke 790: Tato motorka je krátká, podobná Yamaha MT-07. Asi jsem na toto už starý...

První dojmy - Přecházím z CB 650F na CB 1000R.. lepší "plnotučný" pocit ve všech směrech, doufám, že ježdění bude bez problémů. Hlavně o p a t r n ě !!

Motorku bych doporučil pro - Ježdění se slečnami na zmrzlinu. Myslím si, že pro někoho, kdo má už něco najeto. Asi ne jako první motorka. Cesty po městě, krátké-střední-delší vzdálenosti, asi ne na takovéto motorce trávit celou dovolenou. Ale dalo by se taky.

Doplňky na motorce - Kouřový štítek
Kufřík na 2 helmy
Padací protektory na motor
Závažíčka do řídítek
Reflexní proužky na kola
USB-zásuvku

Mám najeto cca 30 tis. KM na Honda CB 600F Hornet (2004) a CB 650F (2014).
S Hondou naprostá spokojenost, motorka poslouchá, člověk si jízdu užije a nadělá i něco parády.
Tyto stroje jsou lepší než jejich průměrný uživatel, takže nejdůležitější je učit se jezdit, věnovat se jízdě a zlepšovat moto-znalosti.
Osvědčila se mi Motoškola na brněnském okruhu, kdy si člověk zajezdí a taky se u toho pobaví s kamarády = pěkně strávený den.
Základní údržbu si dělám sám, pokud k tomu nepotřebuji speciální nástroje. Podle dílenského návodu co se dá zvládnout v garáži.

VB79
VB79 napsal 24.11.20 v 16:44 10b.

Motorka pěkná, dal jsem si i testovačku u jednoho prodejce i s quick shifterem a jelo to parádně, ten kufr... no je to tvoje volba a tvoje motorka, já bych ho tam nedával. Tak ať ti dobře slouží.

vojtechposmourny
vojtechposmourny napsal 22.11.20 v 18:17 10b.

Motorka krásná, ale bez kufru

stil
stil napsal 21.11.20 v 20:41

Já to vím.. ale já s tím jezdím do práce a potřebuji úložný prostor, nemůžu jezdit pořád jen s těžkým batohem navíc hoši co mi ho tam montovali se ani nepozastavili.. když jsem zkoušel Kawasaki Z800.. tak mi toto řekli jasně "na tuto motorku se kufry nedávají, jezdi s taškou přivázanou na zadní sedadlo" ..tak jsem tu Kawinu nakonec nevzal..

Brukev
Brukev napsal 21.11.20 v 15:11 9b.

Krásná motorka a dobrý výběr ... ale co ten kufr tam . Často se to tu píše a na tyhle motorky to proste nepatří ... jeden z nejhezčích nakedů si to nezaslouží ...