Kawasaki ZX7R (1996)

Vlastník Ďurďa
Vloženo 12.11.2020
Aktualizováno 13.11.2020

Krásná a robustní motorka, naprosto jsem si ji zamiloval jak po vzhledové stránce tak po jízdních vlastnostech.

První dojmy - Velká a težká motorka, jelikož jsem na ni přesedl hned z Hondy CBR125R takže jakákoliv manipulace byla trochu obtížná ale v podstatě hned jsem si zvykl. Jízda s lehce podhuštěným předním kolem taky nic moc. :D Prostě jsem se těšil až se projedu.

Vybral jsem si tuhle motorku protože se mi hrozně zalíbila. Vždycky mě k sobě tyhle starší stroje přitahovali trošku více než nějaké novější.

Vlastním motorku od roku 2018 až do teď (2020). Za tu dobu jsem 30000 kilometrů. Jezdil jsem opravdu pořád. Po několika kilometrech mi motorka padla do ruky, ovladatelnost se sice nedá srovnat s nějakými novějšími motocykly ale i přesto je ovladatelnost velice uspokojivá.

Co se týče servisu... Je opravdu třeba na to myslet, stejně jako u každé motorky.
Teď po těch cca 30k kiometrech byly dělány rozvody, ventylové vůle, seřízeny karburátory a byla otevřena na maximální výkon. Servis mě stál necelých 15 tisíc. Jinak olej měním začátkem každé sezóny.

Cestování není špatné i s tím posezem se to dá.

fireblader_puvodni
fireblader_puvodni napsal 28.11.20 v 17:51 10b.

Tohle je nádherná motorka, reálně jediná Kawa o které jsem kdy uvažoval. Nádherný klasický superbike v překrásném stavu. Po tom jsem kdysi taky toužil!

Kalin
Kalin napsal 15.11.20 v 07:40 10b.

Je to krasavec 10b.

alfa33ti
alfa33ti napsal 13.11.20 v 19:18 10b.

Pěkná, vypadá vymazleně

pkkaca
pkkaca napsal 13.11.20 v 00:41 10b.

Pecka stroj.Člověk by neřekl,kolik ještě je takových mašin mýho "mládí" v tak krásným stavu...Každý den tady někdo nahodí nádherný gpz,fireblady atd atd..Pokaždý zavzpomínám,jak v té době byly tady u nás tyhle mašiny naprosto magický a pořád jsou a budou nádherný