Triumph Street Cup (2017)

Vlastník Farář4
Vloženo 31.10.2020
Aktualizováno 9.4.2024

Motorka která si mě hned získala, láska na první pohled.

Motorka koupena od lešenář (Nové Sady) - Nejlepší prodejce na jakého můžete narazit.

Moto Guzzi V7 Carbon: Moto kozí moc daleko a cena vysoká
Husqvarna Svartpilen 701: Když jsem jel kolem bylo zavřeno ?
Yamaha XSR 700: Žádná mě v tu dobu na inzerci nezaujala.

První dojmy - Hned co jsem ji koupil, jsem na ni jel domů cca 80km. Nevím, jestli všichni mají ten pocit, ale já se v přilbě řechtal jak kůň a řval kur#aaa? prostě boží pocit. Je mi 40, ale tohle je má první větší motorka a hned mi padla do ruky.

Motorku bych doporučil pro - Všem co mají rádi klasiku, je vhodná i pro začátečníky.

Doplňky na motorce - SC Project- boží zvuk co kouzli rohlík na hubě
Rizoma Gripy, páčky Rutan, led blinkry, zadní držák spz, kufry boční i na nádrž Triumph.

Tepelné omotávky svodů.

Tento stroj jsem si vybral, protože se mi sakra líbí a proto, že předchozí majitel ji vyšperkoval k obrazu mému.
Motorku vlastním dva týdny a jelikož počasí už moc nepřeje, najel jsem pouze cca 500km. Jako lajk vám moc technických věcí nepopíšu- jede to, brzdí to akorát, dobře se ovládá, úložný prostor na peněženku.
Spolujezdec- manželka se mnou jela 100km a nestěžoval si, ale na nic delšího to asi nebude.
Spotřeba mi ukazuje 4,1/100km=luxus.
Motorka se nejlépe cítí na okreskach a městech, dálnicím bych se pokud možno vyhnul, stejně je to nuda.
S motorku se dá určitě cestovat, záda ani zadek mi neříkali, zastav máme dost(myšleno po ČR).
Tato motorka mi dělá neskutečnou radost, pořád na ni chodím čumět a to jsem ji měl i pár dní v baráku(Myslím tím v obýváku) , ale udělalo se hezky, tak jsem ji zase vytáhl.

HenryS
HenryS napsal 30.12.22 v 13:03 9b.

rade35
rade35 napsal 21.04.21 v 10:19 10b.

hezký obývák

Beny73
Beny73 napsal 02.11.20 v 07:25 10b.

Moc pěkná strojovnička Přesně - moto pro radost

BigAl74
BigAl74 napsal 01.11.20 v 05:08 10b.

Nádherná motorka Krásný fotky, hlavně ta domácí pohodička A SC Project Ať Vám to jezdí, pane Farář