KTM LC8 950 Adventure (2005)

Vlastník Kubak1995
Vloženo 26.10.2020
Aktualizováno 26.10.2020

Dlouho jsem na ni čekal a přece se dočkal. Asi nikdy nepochopím jak to Rakušákům může tak skvěle fungovat.

První dojmy - Hned mě dostala její obratnost. Jak jsem někde četl: "má těžiště cirkusové jednokolky". Zatím mám necelou tisícovku najeto jak na silnici tak i v blátě a šotolině. Jsem z ní naprosto unešený!

Doplňky na motorce - Hliníkový kryt motoru, ochranná mřížka světla, vyhřívané rukojeti, zásuvka 12V, držák navigace, 3 hliníkové kufry, rally maska

Pro tuto motorku jsem se rozhodoval jednoduše. Po předchozím supermotu jsem chtěl vypadnout z asfaltu a zase být trochu od bláta. Naposledy jsem byl 18ti ještě s DTčkem. A také mě lákají delší mototripy do východních zemí. Z těchto požadavků my vyšla nejlépe KTMka.
Mám zatím najeto opravdu málo, není tedy moc co hodnotit. Zatím se celou jízdu jenom směju do helmy. Jízdu si opravdu užívám. Na asfaltu je to obratné, až nepochopitelně. V terénu opravdu p***l. Mám tam originál skoro silniční pneumatiky. A máme tady teď období dešťů a já se na tom všude jenom kloužu :D

Guga
Guga napsal 27.10.20 v 20:35 10b.

Klasika