Royal Enfield Bullet 500 Electra EFI (2012)

Vlastník VK_CZ
Vloženo 15.10.2020
Aktualizováno 25.11.2020

Myslím, že všeu už tu bylo napsáno. Klasická motorka z původem z minulého století.

První dojmy - První dojmy si už nepamatuju, takže bodově: žádný plast, úchvatný zvuk, klasický vzhled, vzpřímený posed.

Motorku bych doporučil pro - Pro toho, kdo chce zažít o čem motorky opravdu byly, Pro toho, kdo nespěchá. Pro toho, kdo si chce užívat jízdy krajinou, za úchvatného zvuku jednoválce.

Doplňky na motorce - Sem doplňky nepatří, takže jen nosič a kastlík na povinnou výbavu a drobnosti. Občas držák na mobil.

Motorku mám cca 2 roky, předtím na ní jezdil táta, takže to pro mě nebyl krok do neznáma. Moje první větší motorka. Podle mě ideální pro začátečníka, poskytuje intenzivní zážitek i při velmi nízkých rychlostech. Žádné elektronické asistenty, ABS, ani nic podobného. Vepředu kotouč, vzadu buben, takže je třeba jezdit s rozvahou - přesně na to je motorka určena. Na pohodové ježdění po okreskách 3. třídy. Ideální cestovní rychlost do 90km/h, umí i víc, ale vibrace už jsou nepříjemné a nechci jí trápit.
Průměrná spotřeba se pohybuje kolem 3,5 litru, takže není třeba nijak řešit.
Za tu dobu, co jí v rodině máme, se měnil jen náhon tachometru a 2 těsnění. Jinak naprosto bez problémů. Při pravidelné údržbě a služném zacházení naprosto bezproblémová.

11/2020 - Bulík už je u nového majitele, ať mu dělá radost alespoň tak, jako mně.

rade35
rade35 napsal 25.11.20 v 19:36 10b.

PEŠI
PEŠI napsal 21.10.20 v 12:43 10b.

Pětistovka se mi vždycky líbila , .m rád starý motorky , a o téhle uvažuji akorát nebyl by lepší karbec,?

miroyam600s
miroyam600s napsal 16.10.20 v 07:32 10b.

Krásny

Milan1963
Milan1963 napsal 15.10.20 v 22:25 10b.

Krasavice