Yamaha SR 400 (1985)

Vlastník Travexr
Vloženo 12.10.2020
Aktualizováno 13.10.2020

Klasika, jednobuch, zapíná se výhradně pákou, kulaté světlo, plechová nádrž, hluk a vibrace, spaluje to benzín a produkuje radost. Hodně radosti.

První dojmy - Startování je rituál, kdo to zapne,ten se sveze :-) Nejsložitější elektronika je relé blinkrů. Krásně to smrdí, vrčí to, jede to. Jede to víc, než jsem si myslel. Nedostatek výkonu nahradí odvaha.

Doplňky na motorce - nic

Hledal jsem nejaký zajímavý stojek, co nejjednodušší, ale aby to alespoň trochu jelo. Náhodou jsem se svezl na EL250B a zjistil jsem jaká dovede být podobným stroječkem zábava. Tak jsem chtěl něco svého, většího než Romet, co ho v garáži už mám. Chtěl jsem původně nejakou dunovku nebo podobný úlet, ale nejsou, nebo ve strašném stavu a povětšinou jsou to věci, co strašidelně nejedou. Vyprávěl jsem o svém úmyslu sousedovi a on mi povídá: nechceš eserko? mám ho ve sbírce a potřebuji místo. Tak místo by měl a já mám SR

Za týden jsem najel víc jak 1000 km, bawor zůstal v koutě Od běžných pojížděk až po delší výlet. Naučil jsem tu věc startovat. Svezl se půl dne v lijáku, krásné svezení kdykoliv, kamkoliv. Nejede to uplně samo, je potřeba myslet víc dopředu, třese se, klepe, drnčí, rachtá, brumlá... a baví. Baví.

nexus
nexus napsal 17.11.20 v 17:49 10b.

klasika a moc pěkná

Stanooo
Stanooo napsal 19.10.20 v 18:57 10b.

Karbec a bubnový brzdy, paráda :)

Čadil
Čadil napsal 14.10.20 v 17:03 10b.

super

marafzs600
marafzs600 napsal 13.10.20 v 14:51 10b.

Parádní klasika

BigAl74
BigAl74 napsal 13.10.20 v 14:27 10b.

Parádní stroj, ať ti dělá radost