Ducati Monster 1100 EVO (2012)

Vlastník Fenyx
Vloženo 10.10.2020
Aktualizováno 20.6.2022

Jedna z nejkrásnějších motorek na světě, ducati 1100 evo.

Kawasaki Z 1000: Za jedno se mi líbí modely od roku 2015 a ty jsou ještě moc drahé, za druhé jde o čtyřválec, který sice má agresivní dezing (ze kterého jsem nadšenej), je nakoňovaná, ale pocit z jízdy není tak emotivní jako na ducati. Za třetí jsem dvouválec nikdy neměl.

První dojmy - ducati je prostě krásná, musíš chodit okolo a jen koukat jak to ti taliáni uměj, no a pak to nastartuješ a dojem je kompletní, zvuk je dokonalej.

Motorku bych doporučil pro - No začátečník by si jí asi neužil.

Doplňky na motorce - Tank blastery onedesingn, ukazatel zařazené rychlosti.

Je to už dlouho co jsem seděl na motorce, stavba DR 650 ještě chvilku potrvá a tak jsem praštil pěstí do stolu a poudám: Už toho čekání bylo dost, chci mašinu!!! Sliboval jsem si, že do chalupy přikoupím ještě kawasaki Z1000 rv. 2015. Snil jsem o ní tak dlouho, že jsem si po naštudování veškerých recenzí a testů přestal být jistý že je to ono, tím se jí ale úplně nevzdávám, jednou se třeba zadaří. Nicméně teď k DUCATI, Monster je prostě ikona a tenhle STROJ je to, o čem jsem snil už od dob, kdy mi přestávaly výkonově stačit motorky domácích výrobců. Už při první jízdě jsem věděl o co jde, je to neklidnej divočák, ale když ho chytneš pod vejcema tak se nechá ovládat jako beránek. Jak již bylo mnohokrát psáno, podvozek je pevný, brzdy 100%ní, motor nervózní, ale žádnej závoďák, převodovka nepřesná, pohodlí za řídítky dostačující v poměru k velikosti 13l nádrže, no a poloměr otáčení se rovná tramvaji. Motorka je tedy v garáži a já se nemůžu dočkat každého dalšího dne, kdy spolu budeme moci vyrazit na výLET, ježdění na tomhle bajku je totiž silně návykové.

Milanek13
Milanek13 napsal 17.10.20 v 08:17 10b.

1100 Evo je nej Monster
Moc pěkný kousek.

800XCx
800XCx napsal 12.10.20 v 22:20 10b.

Krotit italskýho divočáka je prostě zábava Jeden z posledních ještě divočáků, kde se točení heftem nemění jen rychlost a zvuk výfuku, ale projev celé mašiny pod tebou a o tom to je

Marty8
Marty8 napsal 11.10.20 v 08:38 10b.

Vím přesně o čem píšeš tvoje Evo je nádherný užívej

fsmoula
fsmoula napsal 11.10.20 v 08:19 10b.

Asi nejhezčí Ducati jaká je . Jasně že za 10b.