Suzuki DL 650 V-Strom (2019)

Vlastník marek6718
Vloženo 6.9.2020
Aktualizováno 6.9.2020

Šikovný turista s dostatočným výkonom na pohodlné cestovanie.

Motorka koupena od Trnava (Trnava)

Kawasaki Versys 650: Dizajn fajn, ale chcem chodiť aj mimo asfalt a na to sa mi viac hodí Strom a 19\" koleso vpredu.
Yamaha Tracer 700: Rovnako ako Versys je skôr na asfalt, myslím že Strom zvládne viac mimo asfaltu.

První dojmy - Na Vstrom som prešiel po 1 sezóne na Kawasaki Z750R, ktorá bola super ale na dlhších trasách ma boleli kolená a chcel som chodiť aj mimo asfalt. Dizajn Vstroma ma zo začiatku veľmi neoslovil, ale časom sa mi začal páčiť a som s ním spokojný.

Doplňky na motorce - Padacie rámy Givi, kryt motoru Givi, topcase Givi Trekker52, led prídavné svetlá na padákoch, deflektor od Pavla Loukotky, tašky do padákov od Marselusa, zvýšenie rajd od Marselusa

Motorku som kúpil s 800km. Od začiatku som pociťoval pokles výkonu oproti predchádzajúcej motorke, na čo som si časom zvykol a stačí mi to. Vstrom ide plynulo aj pri malých rýchlostiach na jednotke (Kawa bola ucukaná), sériový výfuk myslím že postačuje a pri dlhších trasách mi nevadí. Spotreba po 5000km sa pohybuje okolo 4-4,6litra, čo je super, na jednu nádrž nie je problém 430km.

marek6718
marek6718 napsal 25.01.21 v 21:26

Stupačky som neznižoval no asi o tom do buducna budem uvažovať, kupil som stupačky z aliexpressu a namontoval na padacie ramy, ked idem dlho a bolia ma kolena tak si vyložím nohy dopredu ako na nejakom cruiseri... Turista je to dobrý, riadidla som zvyšoval aby som pri jazde po stojačky nemusel byť predklonený ale akurat dočiahnem na riadidla keď sa chcem natiahnuť na nejakej rovinke... keď korona dovolí tento rok by som chcel nejaké susedné štáty pobehať

cunado
cunado napsal 25.01.21 v 12:41

Taky o ní uvažuju, mám 187 cm, zajímalo by mě pohodlí a ergonomie na dalších cestách nebo zda jsi zvažoval snížit stupačky pro ještě menší zalomeni kolen. Díky za odpověď

cunado
cunado napsal 25.01.21 v 12:40 9b.

runda
runda napsal 13.12.20 v 16:15 10b.