Yamaha MT-09 (2020)

Vlastník blowb4ck
Vloženo 11.8.2020
Aktualizováno 11.8.2020

Taková ta klasický kozatá insta čubka. Víte, že to sní bude extrémní zábava, stejně jako víte, že to bude o život.

Motorka koupena od FIRMA:Yamaha Kabourek Motoshop (Písek) - Vse ok, kopec srandy pri koupi. Pan Kabourek je typek :)

První dojmy - Znáte takový ten pocit, když potkáte holku, kterou jste nikdy neviděli, ale máte pocit, že se znáte celý život? Tak tohle je přesně MT-09.

Motorku bych doporučil pro - Je to fun machine, prostě blbnutí kolem komína, zatačky a zábava. Instantní čistič hlavy a trhač koutků.

Hlavní důvody, přoc jsem ji vybral:
- vzhled - je to fakt transformer a vzhledem je naprosto unikátní

- motor - třívalec má neskutečný zvuk, není ho potřeba točit někam do nesmyslu, aby to jelo.

- neni kapotovaná, předtím jsem jezdil 600rr a 1000rr a věděl jsem, že na tom si člověk moc srandy neužije, nebo užije, ale v hyperrychlosti. Proto jsem hledal naháče

- cena, za ty prachy mi to přijde prostě jako dobrá koupě

Co se hodnocení týče, je fakt super zábavná, super ovladatelná a hodne stabilní. Celkově to jezdci dodává hodně jistoty. Když to srovnám s rr, které jsem jezdil předtim, tak tam jsem měl pocit, že za každou jizdu jsem byl x krát skoro mrtvý. To tady neni, je to fakt pohodička, dá se jet svižně, i pomalu, přesto je člověk v klidu.

Nejvíc zábavy je sní na kvalitních točitých zatáčkách, ale tak to je myslím docela logicky myslím.

V recenzích lidi hodně nadávali na plyn, toto vůbec nevnímám. Vyrůstal jsem na ostrých dvoutaktech, takže tohle mi přijde vklidu. Nastavení palivových map to umí hodně řešit, mně se překvapivě nejlíp jezdí na tu nejostřejší, tam mi přijde, že do toho elektronika nekecá vůbec a prostě to má celý člověk v ruce.

Spolujezdce nevim, zadní stupačky sem rovnou sundal.

Spotřebu mám někde kolem 5 ti myslim.

Uložny prostor nemá žádný, je to tak na kreditku.

Je nová, takže poruchy žádný.

Na cestování moc nevim, dalníce sou vopruz, sedačka docela tvrdá.

Motorka je docela hlučna, co se mechanického hluku týče. A převodovka taky děla docela bordel, šestka kvičí a při řazení má člověk pocit, že řídí závodak. Kolikrát to sou fakt rány. Mě se to líbí, ale něko to může brát jako nevýhodu.

dekel
dekel napsal 12.08.20 v 07:22 10b.

výstižný popis, FUN BIKE MT09 majú svoj charakter ,ktorý ti buď vyhovuje, alebo ti vadí. Dizajn je tiež svojský, ale aj ja osobne som šiel do MT09 Tracer práve pre jeho vlastnosti a na dizajn som si chvíľku zvykal