Suzuki DL 650 V-Strom (2020)

Vlastník petacheck
Vloženo 26.7.2020
Aktualizováno 10.2.2023

Dlouho jsem po motorce toužil a jediné čeho teď lituji, že jsem si ji nekoupil dříve

Motorka koupena od FIRMA:Global Moto (Hradec Králové)

Yamaha Tracer 700: Kvůli pohodlí jezdce + spolujezdce a plastové nádrži

První dojmy - Super řazení (po šrotu z autoškoly :-D) Pružnost motoru Padla hned do ruky

Motorku bych doporučil pro - Doporučil bych jí pro vyšší lidi kvůli její velikosti a pro rozumné nenáruživé motorkáře.

Doplňky na motorce - Vyhřívané rukojeti Oxford
Kryt chladiče Marselus
Zvýšení řídítek Marselus
Rozšíření stojánku Marselus
Plexi Givi AirFlow

Kvůli tomu, že plánuji převážně cestovat s batůžkem a tato moto se jevila jako nejlepší poměr cena/výkon...

Po cca 17k najetých kilometrech jsme si už na sebe zvykli . Nezáludný a poslušný stroj, spolehlivý a bezporuchový.

Původně kupovaná pro 2 osoby. Postupem jsem začal cítit limity, že by byl býval lepší litr, ale pak si naštěstí manželka udělala papíry a jezdí na své takže pro jednoho výkon za mě dostačující. Vždycky pohodlně doveze, kam má.

Motor toho hodně snese, zpřevodování je za mě ideální, pouze při těch 130km/h už to není komfortní, ale to je asi tím, že to je 650. Jinak tedy dost pomohlo v komfortu za jízdy cestovní plexi Givi Airflow - člověk už nedostává takové turbulence do hlavy.

Kufry na cestování mám komplet sadu od Givi Trekker - topcase 58l a 2x48l boční. To už jsme celkem na 154 litrech úložnýho prostoru. Tak akorát pro mě a manželku, nebo pro mě a 4 chlapy (joke ).

Brzdy jsou za mě plně dostačující, snažím se všechno brzdit motorem, který je na to evidentně dobrej svym kompresnim poměrem.

Letos doplním o kryt motoru a chci zkusit trochu lehčího terénu, tak uvidíme, jak to půjde...

Jurik74
Jurik74 napsal 11.02.21 v 21:54 9b.

pěkná kombinace,vypletaná kola ve zlaté

runda
runda napsal 13.12.20 v 16:28 10b.

michalovicz
michalovicz napsal 26.07.20 v 23:19 10b.

Super volba ať slouží

jiřus69
jiřus69 napsal 26.07.20 v 21:23 10b.

Udělal jsi dobře a jsem si jistý že tvoje spokojenost den ode dne bude vzrůstat. Tak ať vám to spolu dobře jezdí