Triumph Speed Triple RS (2019)

Vlastník BoBBin
Vloženo 19.7.2020
Aktualizováno 19.7.2020

Triumph Speed Triple RS je ideální sportovní naháč pro každodenní jízdu jak na krátkou projížďku, tak klidně i na delší výlet.

Motorka koupena od FIRMA:MACH MOTORS s.r.o. (České Budějovi

Ducati Streetfighter V4 S: důvod neuveden
MV Agusta Brutale 1090 RR: důvod neuveden

První dojmy - Lehce ovladatelná. Ideální průběh výkonu motoru. Perfektní posez.

Motorku bych doporučil pro - Nejvhodnější podle mě je pro toho, kdo má rád naháče a chce jezdit sportovní jízdou.

Doplňky na motorce - Výfuk SC Project CR-T Titanium Racing Replica, Tlumič řízení Matris SD-R, zadní LED světlo s integrovanými blinkry, padací protektory RDmoto, držák SPZ Evotech.

7 let jsem měl Triumph Speed Triple 1050, model 2006 a byl jsem s ním velice spokojen. Chtěl jsem ale změnu a rozhodoval jsem se, co koupím. Chtěl jsem určitě novou motorku a rozhodoval jsem se mezi Ducati Streetfighter V4S, MV Agusta Brutale 1090 RR a Triumph Speed Triple RS. Všechny motorky jsem si samozřejmě nejdříve vyzkoušel a nakonec mi nejlíp seděl Triumph Speed Triple RS, kterého jsem koupil.
Mezi největší přednosti tohoto modelu patří určitě perfektní podvozek, super ovladatelnost, ideální průběh výkonu motoru.
Motorka je dostatečně silná, že i se mnou 115-ti kilovým chlapem to cvičí jak s malým klukem. Proto jako jediný zápor mě vadilo, že v této RS verzi tam není z výroby tlumič řízení, který jsem si dokoupil.
Takže sečteno a podtrženo je to prostě perfektní bike.

aikon1
aikon1 napsal 29.01.22 v 20:58 10b.

Break45
Break45 napsal 17.02.21 v 10:08

Jaká je reálná spotřeba? dostupných datech píší 5,2 l/100, ale...

Break45
Break45 napsal 17.02.21 v 10:00 9b.

Jak to je s delší cestou vs pohodlí? Např. 700 km za den. Dá se upevnit na zadní sedačku nějakej bágl?

Dík..

major.z
major.z napsal 10.10.20 v 18:02 10b.

Hezkej Už se na něj taky těším.

BoBBin
BoBBin napsal 21.07.20 v 15:35

Nene to se ti fakt jenom zdá