Benelli TRK 502 X (2020)

Vlastník stm01
Vloženo 14.7.2020
Aktualizováno 26.1.2021

Mřížka na přední světla a kryt brzdovky

Vloženo: 11.09.2020, Uskutečněno: 10.08.2020, Zhlédnuto: 19x

Jako obvykle jsem objednal další doplněk na moto na Ali a to ochanno mřížku na přední světla. Bohužel se ukazalo, že je mřížka pravděpodobně určena na loňský model nebo verzi 502, jelikož po instalaci byla mřížka vždy na několika místech skoro "narvaná" na přední světla. Po vzhlédnutí několika videí na Youtube jsem usoudil, že jsem objednal špatně. Na videích je vidět, že mezi mřížkou a světlometem je pár milimetrů volného místa, což u mě nehrozí. Takže mřížka šla dolů a do skříně. Alespoň , že pasuje ochranný kryt na nadržku brzdovky k zadnímu kolu.

• Spojkové lanko

14. 6 jsem vyrazil na dlouho plánovaný výjezd na Rolavu. (seriál Rapl) Cestou z Měděnce se mi párkrát jakoby zadrhlo spojkové lanko a začalo se mi řadit hůře a hůře. Na Rolavě jsem zjistil , že mám již z půlky popraskané

Typ: Oprava
    Vloženo: 22.06.2022
    Uskutečněno: 22.06.2022
  • Odstranění rezonace u tachometru

Od začatku co vlastním tuto moto se mi průběžně stávalo, že mi občas a nepravidelně rezonovalo/drnčelo někde kolem/pod tachometrem. Někdy více někdy méně. Je to jediná věc co mi po celý rok co vlastním moto vlastně vadi

Typ: Oprava
    Vloženo: 10.10.2021
    Uskutečněno: 10.10.2021
  • Výměna plexi

Rozhodl jsem se vyměnit originální plexi za plexi od španělského výrobce Puig. Je o 12cm vyšší než originál. Jezdil jsem i s přídavným deflektorem, ale ke své výšce jsem měl stejně pocit, že při vyšších rychlostech když

Vloženo: 12.05.2021
    Uskutečněno: 11.05.2021