Benelli TRK 502 X (2020)

Vlastník stm01
Vloženo 14.7.2020
Aktualizováno 26.1.2021

Vloženo: 11.09.2020, Uskutečněno: 03.09.2020, Zhlédnuto: 44x

Z Ali mám také další doplněk a to přídavná přední světla, která mají i certifikaci. Trochu jsem se obával připojování a kudy potáhnu kabely, ale ukázalo se, že to až taková věda není. Světla jsou klasicky na baterku a vypínač na řídítkách. Má verze motorky má již z výroby na řidítkách vypínače na vyhřívané gripy a přídavná světla, což je skvělé v tom, že nehrozí vybití baterie pokud zapomenete vypnout světla nebo vám je nějaký dobrák na parkovišti zapne. Dostal jsem tip, že pod jedním předním plastem je konektor, kam se dají připojit ty světla, jenže ještě nevím, jetli tato světla vůbec na té kabeláži u baterky mají nějaký konektor a na to musím odšroubovat sedlo a omrknout to a zatím nebyl čas.
Mám je na moto necelý týden a již dvakrát jsem je nakláněl, aby na mě neblikali ostatní řidiči. Chtěl jsem je spíše kvůli dennímu svícení, abych měl pocit, že jsem více vidět, ale nyní již na ranní a z noční směny stejně jezdím za tmy, tak je rovnou rozsvěcím. No při první jízdě a prvním rozsvícení na mě začal blikat náklaďák a tak jsem hned zhasnul a potom zkusil naklonit níže. Později ve spolupráci s kamarádem to zkusím poštelovat abych měl pocit, že i ve tmě to pomáhá a neoslňuje.

• Spojkové lanko

14. 6 jsem vyrazil na dlouho plánovaný výjezd na Rolavu. (seriál Rapl) Cestou z Měděnce se mi párkrát jakoby zadrhlo spojkové lanko a začalo se mi řadit hůře a hůře. Na Rolavě jsem zjistil , že mám již z půlky popraskané

Typ: Oprava
    Vloženo: 22.06.2022
    Uskutečněno: 22.06.2022
  • Odstranění rezonace u tachometru

Od začatku co vlastním tuto moto se mi průběžně stávalo, že mi občas a nepravidelně rezonovalo/drnčelo někde kolem/pod tachometrem. Někdy více někdy méně. Je to jediná věc co mi po celý rok co vlastním moto vlastně vadi

Typ: Oprava
    Vloženo: 10.10.2021
    Uskutečněno: 10.10.2021
  • Výměna plexi

Rozhodl jsem se vyměnit originální plexi za plexi od španělského výrobce Puig. Je o 12cm vyšší než originál. Jezdil jsem i s přídavným deflektorem, ale ke své výšce jsem měl stejně pocit, že při vyšších rychlostech když

Vloženo: 12.05.2021
    Uskutečněno: 11.05.2021