Honda X 4 (1998)

Vlastník Velda007
Vloženo 12.6.2020
Aktualizováno 22.7.2021

Motorka s úžasným krouťákem, hrozně mě baví, v Česku jich je pár

První dojmy - pohodlná, ideální na proplétání městem :-)

Motorku bych doporučil pro - pro zkušenější jezdce, hledající silnou klasiku a zároveň raritu

Doplňky na motorce -

První jízda mě trochu vyděsila, přesedlal jsem z cestovního endura a první kruhový objezd jsem vykroužil ... no...ne zcela ladně Těch 270 kg bylo znát.
Žere trochu víc a to je asi jediná výtka - nádrž jen 15 litrů. Ale jede opravdu pěkně. Motor, který pobere všechno, jde se courat krajinou, ale stačí trochu přidat plyn a kroutící moment představí motorku v úplně jiném světle a dá se i uhánět po dálnici dvoustovkou (alespoň myslím, protože ručička zkrátka přeleze přes 180 a pořád to zrychluje ). I když to už se o pohodlí nedá moc mluvit, bez čelního štítu posilovna.
Díky konstrukci vycházející z CB1300 jsou dobře dostupné i díly, takže ani servis není komplikace - i když zatím nebyl nějaký větší problém.

filip146
filip146 napsal 29.11.21 v 18:39 10b.

, krasavice, obdoba V-maxu ale v trochu brutálnějším kabátě...

automann
automann napsal 05.09.20 v 14:02

Motorka až tolik nežere, jezdím s ní za cca 4.5-6 Litrů na 100 Km a to ji nešetřím. Má bohužel malou nádrž (vzhledově velkou, ale zdání klame), takže po ujetí 200.Km začne svítit rezerva.
Je pravda že na ni je znát nápor větru, ale je to moto bez kapotáže .
Každopádně zátah je boží, zasloužila by si šestku, ale na řádění kolem komína stačí.
Na dálkovou používám Fjr 1300 rok 2008, sada tří origo kufrů, vyhřívané hefty i sedadla (obě) el.stavtelný štít, kardan atd a do zatáček jsem si nechal babičku YZF 1000R Thunderace, nicméně Honda X4 je nezapomenutelný, sice těžký, ale báječný stroj, (kdo se nesveze, ten neví o čem je řeč) kterého se určitě nikdy nechci vzdát..
Stroj který je svůj, se suprovým krouťákem, má pohodlný posed, každá jízda je na něm za odměnu a večer po ujetí 400 Km a vyjetí dvou nádrží usínám s úsměvem na tváři...

nexus
nexus napsal 19.08.20 v 18:37 10b.

Zajímavý kousek

Čadil
Čadil napsal 13.06.20 v 09:16 10b.

kovpak
kovpak napsal 13.06.20 v 08:45 9b.

Pěkná