Honda X 4 (1998)

Vlastník Gal
Vloženo 2.12.2009
Aktualizováno 2.12.2009

Moje kočka klasickejch tvarů, většim krouťákem než výkonem. Nikdy neprodávaná v evropě.

Krásný klasický tvary stroje. Svojím krouťákem ti dovolí minimálně řadit. Velká síla od spoda jí snadno zas rozhejbe. Super svezení. Pár drobnej nevýhod. Malá nádrž, dojezd kolem 100km na ní. Ve dvou těžších lidech v zatáčkách škrtá tim krámem co je pod motorkou a sbíhaj se tam vejfuky. Snadno řešitelné zvednutim na zadní kyvce. Ne všechny díly jdou ještě sehnat. Moto bylo vyráběno pouze pro USA a Japonsko.
Jinak je to takovej kultovní stroj, kterej zas tak moc lidí nezná a hned zaujme jakmile někam přijede. Nechápu proč, ale někdo ho srovnává se starým V-Maxem. Jelikož má jakoby lehce předkoplý vidle občas o tom stroji někdo řekne, že to je chopper, ale to už je fakt magor.

KRALIKBMW
KRALIKBMW napsal 10.03.18 v 21:34 10b.

Krásný stroj!

raid
raid napsal 07.01.17 v 12:40 10b.

úžasný stroj. Kdysi jsem měl V65 Magnu a tohle bylo to, co jsem si tenkrát představoval jako dokonalého nástupce. Tedy až na ten řetěz. Jenže tenkrát (2001) to byla prakticky nesehnatelná motorka, známá akorát tak z mýtů vyprávěných mezi zasvěcenými Opravdu hodně jsme toho o ní naklábosili a vzájemně se udivovali vyčtenými vlastnostmi Fakt krásná

NXram
NXram napsal 06.04.16 v 15:21 10b.

Ojedinělý a krásný stroj o kterém již dlouho vím, ale když jsem hledal Vmaxem a pomýšlel i na X4 nebyla žádná v ČR na prodej a tak je doma Vmax. Možná si ji stejně k Maxovi ještě koupím
Ať ti ještě dlouho dělá radost

Geodet
Geodet napsal 25.03.14 v 21:43 10b.

Nádherná mašina.

MAJKL.2005
MAJKL.2005 napsal 24.01.12 v 23:04

super mašina, kdyby nebyla tak vzácná, silně bych o ní uvažoval :ú Alespoň jsi vyjímečnej :) Jasná 10ka