Honda VT 750C Shadow custom (2004)

Vlastník PetrMassy
Vloženo 23.5.2020
Aktualizováno 23.5.2020

Moje prvni masina, ale naprosta spokojenost.

První dojmy - Padla mi hned do ruky, ze zacatku sice trosku tezka, ale po ceste domu, coz bylo 160km, jsem se s ni sžil.

Motorku bych doporučil pro - Rozhodne bych doporucil pro zacatecniky na chopperu

Doplňky na motorce - Na prednim blatniku hlava orla se sviticima ocima, padaky, brasny, pridavna svetla.

Vybral jsem si tuto motorku, jelikoz se mi vzdy libil presne tento styl. Motorka neni delana do terenu, nejlip se ovlada na silnici a ve meste. Trosku problem je v prudkych zatackach, jelikoz je motorka pomerne tezka a ma malinko posunute teziste. Spotreba motorky jsou prijatelne 3 liltry na 100km. Nadrz vystavi cca na 350km. Se spolujezcem zatim zkusenosti nemam, jezdim sam.

PetrMassy
PetrMassy napsal 04.10.20 v 18:32

Bloodhawk koukam ze jsi z Pardubic, odkud jsem si tu svoji krasavici privez jinak, uz mam par tisic najeto a jsem na ty masine mnohem vic jistej. Ale je pravda, ze ted musim vymenit gumy, uz jsou dost sjety a v zatackach to obcas sklouzne

Bloodhawk
Bloodhawk napsal 04.10.20 v 18:15 10b.

Prímová šedivka. Až se po pár tisících km rozjezdis, uvidíš, že zatáčky nejsou žádný problém. Já už mám šrouby na stupačkách pěkně odrbané.. Bacha na kvalitu gum a správné nahuštění.. Za mně palec vzhůru

NETOPÝR-67
NETOPÝR-67 napsal 24.05.20 v 12:20 10b.

přeji hodně zábavy v sedle a kvituji správné rozhodnutí na Chopper

Čadil
Čadil napsal 23.05.20 v 19:04 10b.

super kus

BigAl74
BigAl74 napsal 23.05.20 v 19:01 10b.

Krásná mašina Házmburk na fotce v pozadí - to je snad úplně to samý místo, kde jsem fotil svojí motorku, taky tam rád jezdím