Jawa 350 OHC Scrambler (2020)

Vlastník Christik
Vloženo 27.4.2020
Aktualizováno 7.6.2020

Komentáře a hodnocení profilu
Nalezeno 37 záznamů

Animals21
Animals21 napsal 09.03.23 v 12:53 10b.

Moc hezky napsané a motorka je vážně, vážně krásná

veteran1975
veteran1975 napsal 25.09.21 v 23:22 9b.

Za me je to dobry a hlavne krasny stroj cina ne cina.Dnes aby pohledal stroj ktery byl ci nebyl vyroben mi mo materskou tovarnu.

SV-DR
SV-DR napsal 18.09.21 v 12:26

Mne SWM na poprvé nechcípne , až keď stojí 3 mesiace cez zimu v garáži.
Ale sem tam sa to stane , aj niekde v meste pri odbočovaní do uličky keď nemám dobré otáčky.
Jednoválce to jednoducho robia, stačí aj horúci motor ,
pamätám na starú karburátorovú Hondu XL600 , a robia to aj moderné striekačky od BMW 310
A ; vidím že som tu už písal

Lexicon
Lexicon napsal 04.08.21 v 14:56 10b.

to chcípání při prvním startu dělá můj mazel taky

Manažer
Manažer napsal 12.05.21 v 14:34 10b.

Řekl bych, že v téhle černé kombinaci to má za mě ano. Jde vidět, že máš cit pro detail a pro estetiku
Původ je jedna věc - několikrát probraná a přístup prodejců a nebo Jawy druhá(2x jsem psal s žádostí o konkrétní náhradní díl - ani jednou neodpověděli).
Ať slouží a nezlobí...

rade35
rade35 napsal 05.01.21 v 17:50 10b.

Chumy
Chumy napsal 19.08.20 v 10:10 10b.

Dobrý den, můžu se zeptat, kde jste zakoupila to přední ledkové světlo, případně jestli by jste mi mohla poslat odkaz na jeho nákup? Velice se mi líbí a chtěl by jsem si ho namontovat na svoji Jawu 660 Vintage.
email je: motoveterandily@seznam.cz

BožíJezdec
BožíJezdec napsal 09.08.20 v 10:24 10b.

BARELXX
BARELXX napsal 17.06.20 v 15:48

Černá je prostě černá gratulace
Už ji mám doma taky

alkaloid
alkaloid napsal 23.05.20 v 21:53 10b.

BigAl74
BigAl74 napsal 21.05.20 v 07:53 10b.

Baba na černý Jawě Scrambler-paráda

Tondast
Tondast napsal 19.05.20 v 23:12 10b.

Moc pěkná ?

ghrohe
ghrohe napsal 04.05.20 v 20:17 10b.

prostě černá je nejhezčí gratulace největší

SV-DR
SV-DR napsal 02.05.20 v 17:20 10b.

Blahoželám , čierna so zlatou je pekná
Táto Jawa je fakticky licenčná Honda CB400SS vyrábaná v Shinerai . Ja mám SWM- trocha viac upravená Talianská verzia a aj mne sem tam zdochne po štarte , na druhý ťuk už beží

kajloska
kajloska napsal 30.04.20 v 20:31 10b.

Ta je boží

millis21
millis21 napsal 30.04.20 v 13:28 10b.

Peknej kousek at dela radost...Taky mame doma 350 OHC ale normalni verzi. Taky zdechala po studenym startu. Trochu pomohl stooktanovej benzin ale nakonec se na prvni garancce prehral SW a seridily ventily a vse je OK. Jeste doporucuju vymenit zarovicku u kontrolky neutralu za LED bilou zarovicku (do patice) a kontrolka neutralu je dobre videt pak i na slunci.

majky72
majky72 napsal 30.04.20 v 11:00 7b.

Proč? Pretože Jawa to k poslednej otázke, k tomu ďalšiemu nebudem sa vyjadrovať k výzoru motorky je to ako zo všetkým buď sa páči alebo nie. K tomu haneniu jawy nik behaní jawu ako takú ale súčasné vedenie ktoré nerobí nič pre záchranu a ďalšie zmyselné smerovanie značky. Ale to je tak keď vo vedení sedia sami starý pani ktorim ide len o to mať teplučke miestočko, pokoj a stály príjem stoho kam sa dostala dnes Jawa sa musí Pán Janeček v hrobe otáčať ako kolotoč na jarmoku. No a nemyslím si že nejaké desaťročné čínske a indické ručičky vyrábajú motorky a Tinecke hlavy tiež nič aspoň v najbližšej dobe nevymyslia teda iba ak kde nakúpiť ďalšie lacné motorky ktoré by mohli prepredavať pod svojou značkou inak ale gratulujem ku kúpe a prajem hodne šťastných kilometrov

MATTESS00
MATTESS00 napsal 29.04.20 v 23:54 10b.

V černé vypadá asi nejlépe (alespoň na fotkách). Scrambler jsem měl mezi kandidáty, nakonec jsem sáhl jinam. Tak ať dobře slouží a dělá radost

Vencanator
Vencanator napsal 29.04.20 v 22:07 10b.

Super, vypadá skvěle, doufám, že si ty nové Jawy najdou mnoho dalších spokojených uživatelů. Ať dále dobře slouží!

Nabijec01
Nabijec01 napsal 29.04.20 v 20:32 10b.

-Jandys-
-Jandys- napsal 29.04.20 v 20:18 10b.

Krásná Jawa,zajímavé postřehy a čtení,moc pěkné fotky tak ať ti dělá radost

Tdicko
Tdicko napsal 29.04.20 v 19:16 10b.

Odvážne rozhodnutie. Hoď do denníka skúsenosti. Celkom ma zaujíma servisný interval, záruka a aj náklady s tým spojené.. ale držím palce a tak trošku závidím. ??? je fakt pekná.

PEPEE01
PEPEE01 napsal 29.04.20 v 16:04 10b.

Je to vážně divná motorka... Taková míchanice všeho možného a nemožného. Spousta pro mě nepochopitelných detailů. Ale dávám 10 bodu, především za odvahu se odlišit a vůbec odvahu to koupit. Hlavně, ať dobře slouží a dělá ti radost, to j nejdůležitější.

kawasaki-zr7
kawasaki-zr7 napsal 29.04.20 v 12:51 10b.

Já nad Jawou zlomil hůl již na konci minulého tisíciletí.
Přibližně v Tvém věku jsme jeli na výstavu Motocykl 1996 na představení nových Jaw
Jawa 350 - Chopper
Jawa 350 - Tramp
Jawa 350 - Sport
Byl to otřesný zážitek v porovnání s modely ostatních výrobců.

p.s. také jsem si vybral motorku na výstavě

Gurun
Gurun napsal 29.04.20 v 12:21 10b.

Je to moc pěkná motorka a Ty jsi ji hezky popsala. Ani ta bílá linka na tom sedadle by mi nevadila, spíše mám pocit, že se tam hodí. Sto lidí, sto chutí, asi tak. Ať se daří!

golfVII
golfVII napsal 27.04.20 v 22:47 10b.

Krásná, gratuluju,
Dnes je to přesně měsíc co jsem jí v Rakovníku prohlížell, moc se mi líbila, ale jel jsem tam pro červený OHCčko, a to taky domů odjelo
Jsem spokojený, ty starty probíhají přesně jak píšeš, zeptám se jich na to až pojedu na první garančku, vezmu jí tam na vozíku ať to vidí když je studená - teplá už potom chytá (asi i Tobě) na brnk.
Přeju spokojenost s Jawou a hodně příjemných kilometrů.
P.S. k tomu barevnému provedení sedla, podívej na toto http://www.mash-mot...ories-and-sportswear třeba by Ti padlo nějaké sedlo do oka, je to na moto Mash, který je s Jawou identický, mně se tam nějaký věci líbí, zkusím je do Vídně kontaktovat jestli by zboží poslali
Za pěkně naaranžovaný fotky a hlavně výběr značky dávám 10

Milan1963
Milan1963 napsal 27.04.20 v 21:32 10b.

Pěkná motorka, bez té cedule vypadá ještě lépe. Mně motorka chcípá taky , je to taky Jawa, zánovní - ale ne vždy. Někdy chytne napotřetí...beru to jako nutnost.

Hunyady
Hunyady napsal 27.04.20 v 20:57 10b.

Ahoj, podstatné je, jestli Ti dělá radost, ne co o ní řeknou ostatní. Každému dělá radost něco jiného. Ale že je v téhle barvě krásná, to je bez debaty. Tak si ji užívej .

cmiral
cmiral napsal 27.04.20 v 20:39 10b.

Targus: Já taky zatůruju a zadýmím kývačkama a panelkama půl dědiny a pak vyrazím

pp377
pp377 napsal 27.04.20 v 20:39 10b.

Moc pěkná, ať dobře slouží.

HonzaCR250R
HonzaCR250R napsal 27.04.20 v 20:24 10b.

Krásná...

Targus
Targus napsal 27.04.20 v 17:59 10b.

Babě jsem to tady ještě nenandal, tak jdeme na to.

Ke vzhledu, který tady všichni opěvujete - sedlo je v tomto punktu jawácký úlet. Buď žlutý lem na sedlo, anebo bílá linka na mašině, to je snad jasné, jinak to vypadá, jak ukradené z jiné motky.

Motorku jsem chtěl původně řádně strhat a dámě vynadat, co že si to koupila. Leč dáma mne přečůrala a prvky, které mi na origo pseudojawě vadí, před focením odstranila.

Takže mám zkaženou neděli už od pondělka.
... to je úroveň, tohle to...

Hodně km v sedle téhle hračky a jen šťastné návraty přeji...

Ještě k tomu chcípání - podobnou závadičku jsem odstranil kámošovi obyčejným podložením čidla sondy před kaťákem, aby bylo víc schované ve šroubení. V tu ránu hlásilo méně exhalací a bylo po problému.
Tyto otravnosti vznikají nedokonalým nastavením palivové mapy při režimu zahřívání motoru, neboli jsou výsledkem honění emisních norem. My - karburační jawisti víme, vo co gou a po nakopnutí týneckých křápů řádně proděsíme koníky řízným protúrováním a zadýmováním okolí bledě modrým ozónem ropného typu. V podstatě jde o totéž - co nejrychleji dosáhnout provozní teploty.

adamštejn
adamštejn napsal 27.04.20 v 15:16 10b.

To že ti motorka chcípne když je studená to je normální dělato než se zajede motor a vypáli katalyzatory do 8-10 000 km běžná věc potom to už nedělá je to paradní nepřehlednutelný stroj at maš s něho radost

dasturm
dasturm napsal 27.04.20 v 14:18 10b.

Krasna barevna kombinace a vyborne nafocena motorka. Zatim asi nejhezci prezentace, jakou jsem tu videl. Chcipani po startu - to je normalni, ma to asi co delat s predelanim karburatoru na vstrik (bohatost smesi). Uz jsem si na to zvyknul. Vytlacim z garaze, nastartuji, jdu otevrit branu. On mezitim chcipne, nastartuju znovu a jedu. Nebo hned po startu lehounce zaturuju.

vencysta
vencysta napsal 27.04.20 v 14:07 10b.

Paráda

iPetrCZE
iPetrCZE napsal 27.04.20 v 13:35 10b.

Je uplne jedno, kde se to vyrobilo, je to proste moc pekna motorka!

jiri.kaspi
jiri.kaspi napsal 27.04.20 v 12:58 10b.

Týnec je nad Sázavou