Jawa 350 OHC Scrambler (2020)

Vlastník Likojoko
Vloženo 6.4.2020
Aktualizováno 6.4.2020

Že je z Číny mě vůbec nevadí.mašinka jede troubý bliká a hlavně nesmrdí

Motorka koupena od FIRMA:LS bikes - Luboš Skládal (Milotice - jen můžu doporučit .Vše zařídí uděla objedná tak by to mělo prostě být.

První dojmy - moto je úžasná padla do ruky,zatím mě mile překvapuje.

Motorku bych doporučil pro - pro muže od rodin kteří už ví co od života chtějí pohodu zařídítky a relax na silnici

Doplňky na motorce - moto bude až skončí tato pandemie v plné palbě bylo objednáno -padací rám,hlavní stojan,zadní a boční nosič kufrů,nakopávačka,el zásuvka.

Chtěl jsem Jawu a když jsem videl OHC tak jsem po něm pokukoval a když se objevil scrambler tak bylo rozhodnuto.samozřejmě má nějaké mouchy a chybyčky ale to mě vůbec nevadí 1-na první startování zdechne no a tak ten knoflik podržím ješte jednou.Když mě bylo tak 12 let a začali tady jezdit tehdy zapadní stroje nebo japonské tak jsme pokukovali jak to startují tlačítkem a nezkáči po fofr klacku jak muj otec na panelce.
2-boční kastlíky je vidět že se šetří a to až moc, to řešení s otvíráním se dalo asi vyřešit malinko jinak no ale na druhou stranu kolikrát do toho kastliku polezu 1 za rok .To nějak zkousnu .
3-opravdu co chybý tak jaká koliv odkládací schránka aspoň na lekarničku a základní nářadí -třeba tím jawa dala najevo že lekarničku a klíče
nikdy potřebovat nebudu /dělám si prdel /
Jiné neduhy jsem nenašel a protože se má končit pozitivně tak ted´ ty výhody
1-spotřeba
2-roky odzkoušená technika která opravdu funguje
3-zvuk
4-el.startér
5-váha stroje
6-design
7-všestranost

cmiral
cmiral napsal 24.04.20 v 17:11 10b.

Až bude ve Strání zase nějaký Jawasraz tak ji přivez a rádi se podíváme

sekáčmagor
sekáčmagor napsal 13.04.20 v 22:07 9b.

Mi se to moc líbí srašně rád bych si to koupil ale ty nádory na kolenách nemůžu skousnout,proto taky za 9 ...

Milan1963
Milan1963 napsal 13.04.20 v 18:16 10b.

alkaloid
alkaloid napsal 08.04.20 v 22:43 10b.

Vítej!

Likojoko
Likojoko napsal 08.04.20 v 20:23

Děkuji snad jsem zvolil dobře