Suzuki GSX-R 750 (2011)

Vloženo 20.4.2020
Aktualizováno 6.2.2024

Deník motorky
Nalezeno 108 záznamů

• Tachov, Světce, Kladruby, Gutštejn VIII.

Sobota Čeká nás hodně zastávek a jako první zámek v Tachově, který je malým zklamáním. Nic tam není k vidění. Dnes je sídlem MÚ Tachov a základní umělecké školy. Okolí zámku a staré hradby jsou daleko zajímavější. http

Vloženo: 30.01.2022
    Uskutečněno: 24.07.2021
  • Domažlice, zříceniny, vyhlídky, zámky VII.

Pátek A máme tu opět Domažlice a tentokrát i vyhlídkovou věž na kterou jsme se poprvé nedostali z důvodu pozdního příjezdu. A zde poprvé jsem potkal normální měšťáky. Zaparkovali jsme u kašny, tak abychom co nejméně pře

Vloženo: 28.01.2022
    Uskutečněno: 23.07.2021
  • Šumava, Vimperk, Kašperk, část VI.

Čtvrtek Následující den jedeme část trasy, kterou nám Pepa navrhnul. Nemá cenu opakovat, že silnice na Šumavě jsou par excellence i když se výjimky najdou, ale není jich mnoho. Takže projíždíme a procházíme Vimperk, zá

Vloženo: 17.01.2022
    Uskutečněno: 22.07.2021
  • Šumava, rozhledny, hrady část V.

Ve středu je jako první na řadě hrad Rýzmberk. Před otevírací dobou je přes cestu závora, ale pokud přijedete později dá se vyjet až téměř k hradu. My byli před otvíračkou, která je od 10.00 hod!!!, takže opět pěšky, ale

Vloženo: 05.01.2022
    Uskutečněno: 21.07.2021
  • Šumava, rozhledny, hrady a Pepa Sršeň část IV.

Úterý Dnes je to přesun do Kdyně do penzionu Apex, ale hlavně cestou návštěva u Pepy v motoškole!!! Začínáme, ale na Kozím hrádku. Jsme tam těsně po 9 hod. takže v podstatě sami. Hezké, loni jsme jej kvůli zavíračce ne

Vloženo: 02.01.2022
    Uskutečněno: 20.07.2021
  • Šumava, rozhledny, mostky a hrady část III.

Pondělí. Dnes je v plánu jet na jih od našeho bivaku. Takže začínáme cestou na sever do Tábora na Jordánský vodopád. Zajímavé místo, které by jste ve městech jen těžko hledali... (y) https://img.motofotky.cz/uploa

Vloženo: 28.12.2021
    Uskutečněno: 19.07.2021
  • Šumava, rozhledny a hrady část II.

Na neděli byl naplánován výlet do Telče na pizzu...ale nejdřív trocha kultury a poznávání dalších zajímavých míst. Jako první navštěvujeme rozhlednu Rýdův kopec. Téměř k rozhledně vede celkem slušná cesta, ovšem na zač

Vloženo: 01.12.2021
    Uskutečněno: 18.07.2021
  • Šumava, mosty a hrady část I.

Tak jako loňský rok i letos jsme se vypravili na Šumavu. Loni to bylo do motoškoly u Pepy a letos? Opět za Pepou, ale jen na pozdravení a okouknutí, jak vypadá výuka, když nesedíš za řidítky. Tentokráte budu jednotlivé k

Vloženo: 24.11.2021
    Uskutečněno: 17.07.2021
  • Broumov

Broumovský klášter a přilehlá zahrada.

Vloženo: 07.07.2021
    Uskutečněno: 06.07.2021
  • Dělostřelecká tvrz Stachelberg a pár rozhleden

Rozhledna Žernov Rozhledna Signál + bunkr Rozhledna Eliška + Dělostřelecká tvrz Stachelberg

Vloženo: 29.06.2021
    Uskutečněno: 29.06.2021
  • Telč a rozhledna Vladimíra Menšíka

Nedělní odpoledne stane se pro mnohé chvílí nudy...se zpívá v jedné písni. Né však pro nás a to i přes poměrně velké teplo a časový limit jsme stihli Telč a přilehlé okolí zámku a rozhlednu Vladimíra Menšíka.

Vloženo: 23.06.2021
    Uskutečněno: 20.06.2021
  • Po rozhlednách na kolínsku

Bedřichova vyhlídka a Památník bitvy u Kolína, Rozhledna Vodárna Kolín, Rozhledna Maják, Zálabská bašta (Práchovna),

Vloženo: 17.06.2021
    Uskutečněno: 15.06.2021
  • Hrady, mlýny, Sršeň, déšť a rozhledny

Tak konečně jsem se dostal k tomuto zdokumentování naší cesty do motoškoly Pepy Sršně, která se uskutečnila jednoho srpnového týdne blíže neurčeného roku :-D a vůbec k celému výletu, který se z této návštěvy vyvrbil. Se

Typ: Dovolená
    Vloženo: 12.12.2020
    Uskutečněno: 12.12.2020
  • 5. sraz přátel značky Jawa v Ledci a rozhledna Suchý vr

5. sraz přátel značky Jawa v Ledci, přehlídka historických vozidel a rozhledna Suchý vrch

Vloženo: 07.09.2020
    Uskutečněno: 05.09.2020

Zřícenina kostela sv. Jana Křtitele

Vloženo: 15.03.2021
    Uskutečněno: 05.08.2020
  • Trocha focení s gixxem

Fotím rád a na zajímavých mistech a pokud to mohu spojit i s mým gixxem tak je to paráda.

Vloženo: 08.06.2020
    Uskutečněno: 08.06.2020
  • Větrné mlýny a Červenohorské sedlo = prodloužený víkend

Jak jinak oslavit prodloužený víkend, než vyjížďkou. Po rozhlednách padla volba na větrné mlýny, které jsou poměrně dost opomíjenou zastávkou na výletech za poznáváním krás naší vlasti. Po 10 hod. vyjíždíme dle nastave

Vloženo: 10.05.2020
    Uskutečněno: 08.05.2020
  • Po třech rozhlednách

18.4.2020, sobota, konečně přezuto a první vyjížďka před námi. S kamarádkou jsme si určili cíl zdolat dvě rozhledny v okolí Staré Paky, nakonec jsme stihli tří :-D . Pro mě to bylo první svezení na milovaném gixxu po d

Vloženo: 20.04.2020
    Uskutečněno: 18.04.2020