Suzuki DL 650 V-Strom (2005)

Vlastník Rider_ka67
Vloženo 12.4.2020
Aktualizováno 14.6.2022

Spolehlivej parťák na cesty, přes počáteční obavy z "velké motorky" jsem nakonec ráda, že jsem nevyměkla.

Motorka koupena od FIRMA:Outdoor Liberec s.r.o. - Moto& - Motorku jsem si byla jeden den okouknout s tím, že si to rozmyslím, podruhé jsem se na ní projela a za dalších 45 minut už jsem odjížděla jako hrdá majitelka se svým Stromkem domů. :)

Honda CBF 600S: Více silniční, vyhovovala kubaturou pro začátečníka, ale chtěla jsem spíš cestovní se vzpřímeným posezem.

První dojmy - Motorka je krásně ovladatelná, pro ženskou možná trochu těžší, ale je to o zvyku. Na silnici je jako doma, nicméně ani na polňačce nebo mírné šotolince se neztratí. Do budoucna pokukuju po BMW GS 750/850 nebo KTM 790 Adventure, prostě něčem víc do terénu, s trošku vyšším výkonem. Stromek je podle mě dobrej odrazovej můstek pro každýho, kdo začíná objevovat svět cestovních endur.

Motorku bych doporučil pro - Většina majitelů jsou chlapi, ale podle mě je super pro babu, co má borce s velkým cendurem a chce s ním jezdit bez omezení na výkonu nebo komfortu po světě.

Doplňky na motorce - Padací rám, cestovní plexi Givi, top case Givi, brašnička na řídítka od Marselus (TOP na drobnosti!!)
Plánuji doplnit kryt motoru, boční kufry, vyšší padací rám, vyhřívané hefty (protože jsem zmrzlina) a přídavná světla (protože jsem slepejš)

Od 1.4.2020 spolu máme nalítáno přes 7000 km, první tisícovku jsme se spolu trošku prali, nakonec si ale váha motorky a mé moto "skils" sedly dohromady a nyní jsme nerozlučná dvojka.
Obuto mám nyní Michelin Anakee Adventure a jsem absolutně spokojená, drží za sucha, za mokra, do budoucna určitě zkusím i více terénní obutí na nějakou tu výpravu po šotolinách.

Pro postavu 170cm akorát i s origo sedlem, dosáhnu špičkama na komfort, na patu je potřeba si trošku vysednout a přemýšlet, kde člověk zastavuje.

Clint.
Clint. napsal 13.04.20 v 10:24 10b.

Krásný Kousek, ať baví, přeji pohodu do sedla

Čadil
Čadil napsal 13.04.20 v 09:17 10b.