Suzuki GSX-S1000S KATANA (2019)

Vlastník Ajví
Vloženo 28.2.2020
Aktualizováno 28.2.2020

Najlešia voľba po Hayabuse :) Vzhľad nie je všetko!

První dojmy - Ostrá ako meč a to doslova. Od prvého momentu mi sadla, z čoho sa teším najviac. Vzhľad ľudí odrádza ale aj zaujme, presne tak isto, ako pri hayabuse. NIe každý rád vyčnieva z davu :) Ja áno

Motorku bych doporučil pro - Kohokoľvek, kto sa nebojí byť iný!

Mali sme možnosť sa trošku zoznámiť 31.12. 2019. Boli to dve hodiny v par stupňoch jazdenia, ale za to veľmi kvalitného. Prvé pocity a dojmy sú veľmi dobré vzhľadom na podmienky. Pekne drží, aj na kašovitom snehu :D povozili sme sa lehce pri vypnutej TC. Nečakaná zábava na nezaplatenie, hlavne keď motorka nie je ešte vaša :) Klasický štvorválec, radový s legendárnym motorom K5. Jediné čo jej vytklo dosť ľudí je, nie len vzhľad, ale aj malá nadrž (12l). Ruku na srdce zasa! Nie každý prejde 300/500km na šupu, čiže za mňa pohodka. Uvidíme túto sezónu, ktorá bude prvá, kde opáčime nie len jazdenie na cestách ale aj ako každá jedna moto okruh :)

dajos
dajos napsal 17.10.20 v 21:38 10b.

Ahoj, kdybych nebyl chudy jak kostelni myš a měl i vic času, tak bych o ni vážně uvažoval. Třeba se jednou zadari a rozsirim vaše řady.Je to hodně zajímavá mašina a o zábavu nouze nebude. Tak ať dela jen radost. Hlavně kolama dolů. D.

jard60
jard60 napsal 14.10.20 v 13:38

Moc nás není a asi nebude, pro mě dobře. Taky rád vyčnívám z davu a ty řeči "co to jako je?" mě baví. tak ať ti jezdí, ahoj.

Formy69
Formy69 napsal 05.06.20 v 10:05 9b.

Ahoj Ajví
Uvažuji o koupi této motorky a chci se zeptat, jaké jsou dosavadní zkušenosti s touto motorkou?
Jak začala sezona s novou motorkou? Jestli tě něco dodatečně na ní vadí nebo jsi nadšená.
Díky za info

ptakopysk
ptakopysk napsal 21.05.20 v 13:18 10b.

Mě se moc líbí,krásná motorka,chválím Hele,když někde zastavíš s 2x tak drahým GS,tak si tě nikdo ani nevšimne,ale Katana jistě zaujme a bude se mezi motorkáři propírat a tak to má být,prostě nejseš ovce co jde s davem. Já jsem si koupil jako novinku B-Kinga,prostě jsem se do ní zamiloval,ta motorka byla taky kontraverzní a o tom to je. Přeji mnoho šťastných kilometrů s Tvou krásnou samurajkou

faux4
faux4 napsal 08.03.20 v 11:11 10b.

Ten design osmdesatek pro me nadhera.. krasna reinkarnace. Pro moje kochaci jizdy by mohli udelat i verzi 750 a postavil bych ji do garaze k SVcku.