Triumph Tiger 800 XR (2018)

Vlastník paja_hendrych
Vloženo 15.2.2020
Aktualizováno 15.2.2020

Nový přírůstek do garáže, vysněný sen a dárek k narozeninám.

První dojmy - Jsem z toho úplně paf po předchozí motorce

Tak jsem zakoupil motorku přes Mobile.de z Říše od soukromého prodejce a musím říci že fakt super zkušenost. Motorka je dva roky stará a najeto 11627km a ještě dva roky v záruce. Cesta po Německých dálnicích úplně v pořádku a komunikace s prodejcem byla bez problému (i když na začátku nechtěl prodat do zahraničí), ale dopadlo to dobře. Po příjezdu do ČR jsem motorku přihlásil během jednoho dopoledne a to protože doklady k motorce byli kompletní včetně COC listu na což naše úřady a STK slyší. Vše proběhlo velice hladce a cena více než příjemná. Celá tato akce mě stála 1000Kč a po obědě jsem si nesl značky domů.

Po příjezdu a přihlášení jsem motorku zaparkoval v garáži, ale dnes 15.02.2020 jsem to už nevydržel a musel milenku vyvést. Spolu jsme dali prvních devadesát kilometrů a musím říci že fakt super svezení.

Myslím že na letošní dovolenou to bude to pravé.

matopp69
matopp69 napsal 05.04.20 v 22:57

Velice dobrý výběr, navzájem si si okopírovali podněty a očekávání. Hodně štastných km a nezabudni přidávat další foto a zkušenosti. Za mně

paja_hendrych
paja_hendrych napsal 18.02.20 v 19:35

Kdyby jste někdo věděl o nějakém kufru (orig. Triumph nebo GIVI) za rozumnou cenu klidně se ozvěte díky.

paja_hendrych
paja_hendrych napsal 18.02.20 v 19:34

Kufry mám boční (černé) a topcase musím pořídit, ale nechtěl jsem je tam dávat a toto je první fotka za dobrého počasí takže fotogalerie bude bohatší až se počasí umoudří.

berco
berco napsal 18.02.20 v 19:17 10b.

Fakt pekná. Nejaké poriadne hranaté kufre a môžeš obehnúť europu. I keď u Vás v Čechách sú tak nádherné zákutia a cestičky...

LukášV650
LukášV650 napsal 18.02.20 v 15:47 10b.

Pěkný Tiger. Ještě nějaký hliníkový kufry v modrém nádechu a bude to pecka. Tak ať slouží a hodně spokojených kilometrů. ;) 10b.