Kawasaki KLR 650 (2001)

Vlastník Gamiro
Vloženo 19.1.2020
Aktualizováno 29.12.2023

Po 30 létech jsem se vrátil k motorce. Vždy jsem měl endura i když v časech totality - vlastní úprava běžně dostupných strojů

První dojmy - Chtěl jsem 4T, enduro s SPZ. Na začátek k osvěžení naučeného, něco lehčího. Moje přítelkyně nikdy na motorce nejela, chvíli jsem jezdil sám a když jsem si byl jistý, přilepila se mi na záda.

Motorku bych doporučil pro - Ideálně pro toho, kdo chce mít svobodu při volbě silnice nebo terén. Někdo kdo na ní nechce objet svět. Chce se vyřádit, ale i nekoho přilepit na záda. Někdo, kdo se vrací k motorkám a déle nejezdil

Doplňky na motorce - Zadní nosič, výfuk Yashimura, ale jen napodobenina. Když vytáhnu Db killer, slušně ho jde slyšet

Jednoduchý stroj bez většího množství elelktroniky. Ideálně si zablbnout jak na silnici tak i v terénu. Silný ale pomalejší ( 130Km/h max ). Mám ho v zachovalém starvu, neměl ho přede mnou žádný divočák, ale o 10 let starší borec ( já mám 57 ). Pohodlný na trasy do 150km, pak bolí všechno, hlavně zadek a ruce. Je to jednobuch. Plánujeme výlety mimo republiku, koupili jsme dvouvál, ale to je jiná kapitola.

NXram
NXram napsal 28.01.20 v 13:43 10b.

krásný a nedobitý stav, sám jsem měl v rozmezí 15 let tři KLR 650 a vždy spokojenost
Občas trochu lituji, že jsem to poslední loni prodal
Na cestování to opravdu není, ale jinak suprová motorka a hlavně vodník
Užívej ji ve zdraví

Papírus
Papírus napsal 22.01.20 v 20:30 10b.

Motorka s moc pěknou modrou barvou.Dovolil bych si poznamenat,že ten výfuk není Yoshimura,ale čínská kopie Akrapa.
Hodně radosti s jednobuchem,bez závad.

PanKlobasnik
PanKlobasnik napsal 20.01.20 v 15:48 10b.

Moc hezky stav. At Tobe a pritelkyni dela jen radost

Quake_J
Quake_J napsal 19.01.20 v 20:22 10b.

Jako nová... Přeju spoustu krásných zážitků, třeba i po polňačkách a šotolinách. Super, že to baví i přítelkyni. Za mě . Hned bych se jel projet...