Indian Chieftain (2019)

Vlastník Haceksks
Vloženo 14.11.2019
Aktualizováno 21.5.2021

Uhlazený americky krasavec s jedním z posledních motorů, který má v kombnaci se sériovými výfuky krásný zvuk

Motorka koupena od indian (Brno-Líšeň)

První dojmy - Je až neskutečné jak je ten kus železa krásně ovladatelný. V tomhle počasí už to na nějaké užívání není a bude se odpočívat zimním spánkem, ale úplně se těším jak na něj na jaře zase nasednu a znova mi po nastartování vykouzlí ten úsměv od ucha k uchu no není vše dokonalé hlavně debilně hrající rádio při jízdě nevím co to tam ruší páč při zastavení to hraje suprově a dělá to na všech indianech na kterých jsem jel a 3 mody a chování plynu kdy při nižších otáčkách otravně cuká

Motorku bych doporučil pro - no pro mne to dá rozum

Doplňky na motorce - přední LED světlo, předkopy na padací rám, origo cestovní tašky do kufrů, a kryt šroubu sedla ono není už moc co jiného páč z výroby limited má velice slušnou výbavičku

Průměrná spotřeba - 4.93 l/100km

tak zaprvé dizajn krásně uhlazený motor v chromu společně s černou perletí je nádherná kombinace jinak je to taky stroj s vynikacícími jízdními vlastnostmi který díky rozložení váhy klame télem a při jízdě je lehoučký jak pírko. Jako bonus rádio s navigací a celkově velmi svižný infotainment. Na cestování i díky tempomatu a měkkému podvozku to bude oproti HD street bob který jsem měl nyní ideální mašina.

Vendis
Vendis napsal 12.01.20 v 17:40 10b.

Gratulace, super volba ...mám ho připravenýho v Pardubicích a nemůžu se dočkat až si ho po ose odvezu ..doplněn o vyhřívaný hefty, LED přední světlo, zadní padáky, kapotáž na kolena a demontovatelnou zadní opěrku s nosičem...

NETOPÝR-67
NETOPÝR-67 napsal 18.11.19 v 20:30 10b.

Jednoznačně palec nahoru. Super stroj (mě se víc líbí ta starší maska, ale to je věc názoru).
Každopádně gratuluji a přeji opravdu pohodu v sedle chlape. Užívej si příští sezónu a zatím čus někde na cestách.

Animals21
Animals21 napsal 15.11.19 v 21:35 10b.

Mazec, nejvyssi level

PSanec
PSanec napsal 14.11.19 v 19:43 10b.

Překrásnej americkej motocykl.