Indian Chieftain (2014)

Vlastník twocylinders
Vloženo 18.2.2015
Aktualizováno 18.2.2015

Indian Chieftain, znovuzrozená legendární značka a moje láska na první "posed" a pojezd.

První dojmy - Poprvé jsem se svezla na Indianovi v létě 2014 v rámci demo jízd od firmy VMP Písek. Sice jenom hodinku a na Chefovi ale naprosto mě ta jízda učarovala.Tak jsem si začala na Indiana pomýšlet.

Motorku bych doporučil pro - Jsem ženská tak pro ženy :-)

Doplňky na motorce - Doplňky to samozřejmě nějaké má a ještě jich pár přibude.(nosiče na kufry,zadní padáky a pod.)

Proč Indian Chieftain? Protože se mi líbil a protože už bylo zapotřebí přesedlat na něco silnějšího než byl doposud můj Drag Star 650 "Izabela von Štětí" na které jsem ke své naprosté spokojenosti a bez závad najezdila téměř 60000 kilometrů.
Nejprve jsem měla obavu že tu váhu (cca 390 kg) ani neustojím ale jak se dá "ten" Karkulka (tak se jmenuje ) do pohybu jako by nevážil ani deko. Byť je o více než metrák těžší,ovládá se daleko lépe než Izabela.Komfort cestování po podzimním nájezdu cca 2700 km si nemohu vynachválit. Jízda,zrychlení,řazení a brzdy absolutně perfektní.A jako bonus hodně úložného prostoru na dálkové ovládání! To se hodí ne?

NETOPÝR-67
NETOPÝR-67 napsal 13.05.18 v 06:48 10b.

moc moc hezký stroj ( moje srdeční záležitost ). Prostě nemá chybu a nezbývá než tiše tak trošičku závidět, ale zároveň popřát co nejvíc šťastných kilometrů a pohodu v sedle. Doufám že tě na ní někde potkám - super stroj.

H.O.G.
H.O.G. napsal 22.03.17 v 09:40

Luxusní stroj ...

_marky_
_marky_ napsal 02.05.16 v 12:35 10b.

Indian je prostě boží

karbontrade
karbontrade napsal 21.10.15 v 17:06 10b.

Super motka

Drtikol82
Drtikol82 napsal 22.08.15 v 16:44 10b.

nádhera