Indian Chieftain (2019)

Vlastník Vendis
Vloženo 21.4.2020
Aktualizováno 27.6.2022

Láska na první pohled ...Po jeho prvním spatření jsem okamžitě zahájil kroky k jeho pořízení ...

Motorka koupena od FIRMA:Indian 1901 Pardubice (Zelené Před - Výjimečně vstřícný a přátelský přístup

První dojmy - Pohodlný, po přechodu z VN 1700 znatelně ovladatelnější a výrazně výkonnější. Uživatelsky velice příjemný a značně rozsáhlý infotaiment, přehledný a velký jeho display. Kvalitní audiosouprava. Dostatečně velké úložné prostory i pro cestování se spolujezdcem.

Motorku bych doporučil pro - Zkušenějším motorkářům se vztahem k této legendě

Doplňky na motorce - Vyhřívané gripy, KN vzduchový filtr, přední LED světlo, zadní padáky, přední spodní kapotáž, snadno demontovatelný nosič s opěrkou spolujezdce, pohodlnější plotny vzadu, elektronicky řízené tlumiče výfuku Jekill/Hyde a přídavná LED světla.

Chieftain mi učaroval hned jak jsem ho poprvé uviděl v testu v televizi. Zakrátko potom jsem ho koupil, aniž jsem se na něm předtím svezl. Bylo mi jasné, že mě nemůže zklamat. Za první sezonu jsem najel 12.000 km a nevím, co bych na něm pomluvil ...Je pravda, že mi oproti Voyageru chyběla přední spodní kapotáž, kterou jsem nechal ještě před převzetím namontovat. Teď do jeho druhé sezony 2021 byla provedena výměna tlumičů výfuků za Jekill/Hyde s elektronicky řízenými třemi úrovněmi zvuku a instalace předních přídavných LED světel.. Příjemně mě překvapila spotřeba (i když to není pro mne žádný důležitý ukazatel), která je dlouhodobě 5,2l/100km. Úložný prostor pro cestování je dostatečný, ale pro případné cestování ve dvou byl Chieftain ještě doplněn o nosič s pohodlnou opěrkou spolujezdce.

SRLEvladan110
SRLEvladan110 napsal 06.03.23 v 16:41 10b.

Vendis
Vendis napsal 29.04.20 v 22:38

Pánové díky za pozitivní reakce ...ještě vloni ke konci sezony mě ani ve snu nenapadlo, že bych ve svým věku měnil Intrudera a Voyagera za něco jinýho...ale tomuhle se prostě nedalo ubránit a v žádným případě nelituju

vaca1
vaca1 napsal 29.04.20 v 20:04 10b.

Co dodat

NETOPÝR-67
NETOPÝR-67 napsal 29.04.20 v 14:46 10b.

jednoznačně plný počet bodů. I já jsem zastáncem té druhé tříoké masky. Viděl jsem ji tam u kluků když ji dávaly dohromady. Je to moc hezký kousek. Mám na ní taky zálusk .
Tak přeji pouze pohodu v sedle a mnoho spokojených kilometrů v sedle.
Zatím se měj a Indian s tebou

SlimM
SlimM napsal 25.04.20 v 14:21 10b.

Klenot!