Yamaha XT 600 (1985)

Petr_TA napsal 08.11.09 v 18:37

Dobrá motka

Pája13
Pája13 napsal 28.12.06 v 12:32

Jo,ten motor je skvely.Uz jsem toho vyzkousel dost.Prez pionyra,jawy,cz az po 125 ktm.Ta byla dobra,ale strasne vztekla.Pak se kousla klika a go motoru drazsi nez cela motorka.Taky jsem mel 2 mz jako ty.150-slusna motorecka do mesta.Ale ten brutalni tah je neskutecny.Dnes jsem to zase protahl.Supa.Jde vytecne od spoda,ne jak vztekly dvoutakt.<br />
Ale,kdyz mi fouklo tesneni pod hlavou,tak uvazuju,ze sundam i valec,pist viseco,mozna prevrtat na vetsi.Uvidime.Zas,kdyz to slozis,tak to najede dalsich 100 000 km.Ale nevim,zda s tim vetsim pitem.A taky nevim o kolik se zvedne spotrba.Jestli to nekdo cte a ma zkusenost s prevrtanym xt,dejte vedet.Dik.<br />
Ps:uz mam objednanou malou nadrz.

Andrew-x
Andrew-x napsal 28.12.06 v 11:49

pája, tak to je super že ti to tak dobře jede, ja mam maximalku tak 110-120,a motor vubec nemá sílu, ja jsem si tu motorku dovezl v létě, až doma znamý zjistl, že motor už je pohřbeny, motor už je ted sundany, a uvidim jak se to bude vyvíjet, snad to pak už bude jezdit tak ja má.

Pája13
Pája13 napsal 28.12.06 v 09:43

Ahojky Andrew x.Maximalku mam jak kdy.Tech 150 je asi maximum.Vic uz asi ne a strasne to v takove rychlosti plave.Motor jinak slape jak hodinky,Jen jsem to pod tou velkou nadrzi asi prehral a povolilo tesneni pod hlavou.Takze me ceka pretesneni.<br />
Vcera mi po dlouhe snaze chytla.Tak jsem zajezdil.Asi je neco ze syticem.Ale v tomto pocasi to jede jak pyla.<br />
Ty ji mas hezkou,Dej do kupy ten motor a nekam vyrazime.

Andrew-x
Andrew-x napsal 27.12.06 v 10:45

Ahoj, zdravim Tenerkáře ze severní moravy, s tím startovánim nevim jak bych ti poradli ja mam na svoji i starter, tekže když to nechce chytnout tak parkrat prokopnu kopačkou a pak to už se starterem chytne,jinak bych měl takovy malý dotaz, kolik ti to jede maximalně?

Lopp
Lopp napsal 25.12.06 v 21:54

Ahoj, tak provozních nákladů se u téhle civilní verze &quot;S&quot; rozhodně bát nemusíš. Já mám najeto sice zatím 4000km, ale kupoval jsem ji na základě dobrých referencí od lidí co na ní mají nahrkáno mnohem víc. Je to univerzál,jede jako moje starý KLRo,ale je mnohem lehčí,má nižší spotřebu a hlavně ten podvozek se vůbec nedá srovnat! Jsem moc spokojený Akorát tam prostě není ten krouťák šestikila. Tvrdý sedlo mě osobně vůbec nevadí, nejdál v kuse jsem jel 160km a v pohodě. Na velký cestování to asi nebude, ale na druhou stranu jsem slyšel o maníkovi co jel na husce TE410 k moři!<br />
To tvoje starý XT je prostě už legenda, buchar co voní dálkou. Tak nějak poléči to startování a užívej si ho

Lopp
Lopp napsal 24.12.06 v 22:10

Zdarec, tak terénem se dá projet i s tou velkou bandaskou néé Dakar je za dveřmi!

Klaschka
Klaschka napsal 24.12.06 v 16:57