Suzuki DL 650 V-Strom (2016)

Vlastník Edien
Vloženo 11.11.2019
Aktualizováno 22.4.2023

Ve stovkách článků a příspěvků ve fórech jsem četl, porovnával a hledal, až jsem ten svůj vytoužený model našel. Vhodná pro začátečníka (a vysoké postavy), dobrá na dlouhé i krátké cesty, jednoduché spolehlivé koncepce, pohodlná, vděčná.

První dojmy - Obrovská radost z toho kusu nádherné techniky z pocitu svobody, z dojmu změny. Proč jsem se jen nestal motorkářem dříve?

Motorku bych doporučil pro - Vyšší postava, začátečník, pohodář, cestovatel. Ne až tak pro jízdu v plném naložení ve dvou (prý pak už občas chybí výkon).

Doplňky na motorce - Vyšší nastavitelné plexi, držák navigace, hrazda na mobil, zásuvka 12V, voltmetr, vyhřívané hefty, padáky, mazání řetězu, podkova Givi, rozšíření bočního stojanu, 3 kufry Kappa, plotna, držáky, tašky Marselus, kryt motoru, atd.

Když jsem poprvé zvedl v autoškole nohy na stupačky Kawasaki ER-6n, první, co mne napadlo bylo "Jejda, není mi ta motorka nějaká malá? Nemám ty nohy nějak moc zalomené?" Ne tak u V-Stroma. První posez a pocit "To je ono!", "Je to tam!", "Tak to je to ten správný posez". Po první projížďce nezkušeného zajíce je těžko hodnotit, asi až později. Celý svět motorek je však o pocitech a s klidným srdcem mohu již nyní konstatovat, že pocit mám z motorky dobrý, až moc dobrý. A za to vděčím i svému předchozímu majiteli, který o ni evidentně pečoval s láskou.

Než jsem pořídil svoji první motorku, po večerech u počítače vysněného V-Stroma, měl jsem v hlavě už i seznam všeho, co bych si na motorku chtěl doplnit. Předchozí majitel tam však měl vše, co jsem chtěl já a ještě něco navíc. Na jednu stranu zklamání, že si už nemám co doplnit, na druhou stranu radost, že mám ušetřený čas vybíráním, sháněním a montováním.

jelda-f
jelda-f napsal 14.11.19 v 07:47 10b.

Pěkný kousek ať slouží a spousty najetých km a šťastných návratů z cest

Clint.
Clint. napsal 12.11.19 v 16:42 10b.

Tak ať slouží a baví, co se týče naloženého stromka a ve dvou, pokud člověk nechce závodit ale cestovat, pak jsou jeho ambice daleko za očekáváním, zvládne s úsměvem dovolenou např. aj k moři. Tak přijmi deset budíku za krasavce

jiřus69
jiřus69 napsal 12.11.19 v 10:54 10b.

Dobrá volba
Tak ať ti to v sezoně 2020 dobře jezdí

Goodji
Goodji napsal 12.11.19 v 00:06 10b.

Pěkná. Přeju spousty šťastných kilometrů...