Honda GL1800 GoldWing (2015)

Vlastník Svoboďák
Vloženo 3.11.2019
Aktualizováno 3.11.2019

Můj druhý Golďas ( předešlý mě nikdy nikde nezklamal- ani při offroadu v 40tkách v Albánii) tak znovu... a lépe? Změna jen ročníkem a tachometrem.

První dojmy - Nově koupeno, bude potřebovat ještě hodně" Lásky"( jako každý stroj co jsem koupil), ale dlouho jsem po této barvě šilhal a když se objevila ( speciální výroční 40tka ) musel jsem ji koupit..no a tím pádem modrej Mazel hledá majitele- bude mi scházet. Skvělá léta. Doufám, že 2015 taky nezklame.

Motorku bych doporučil pro - Pro jezdce co ví, že bude jezdit-ideálně ve dvou a daleko.

Doplňky na motorce - Co je vyhřívané?:Vyhřívané je všechno, rukojeti, zádele řidiče i spolujezdce, ten i záda, řidič i boty od svodů- klapky. Padáky jsou v základu, navigace, rádio,mp3,repro s možností ozvučit menši párty. Hydraulicky nastavitelná výška, přepětí pružiny, 6 hrnků, 6světel vepředu ( 2x mlhovky) zatím tři vzadu ( nosič s osvětleným křídlem je na cestě . Dokonce to ve standartu měří i tlak v pneu. Zpátečka je, už jen třešnička.

Cestovní stroj, legendární spolehlivost, pohodlí pro dva a spoustu zavazadel..poslední VELKÝ Golďas a 40 výroční edice?.
Co nemá? Tato verze nemá airbag.?. Stroj mám opět z USA. Už jsem si dávno zvykl, tachometr je i v km.
Proč nečekám na 2018? Nechci BMW od Hondy..jezdíme ve dvou a na 14- 17dní, kde kluci z Hondy přišli na to, že jsou kufry moc velké?..Nevím, mě se neptali?.

Lucasbiker
Lucasbiker napsal 10.11.19 v 18:50 10b.

Nádhernej stroj

bizov
bizov napsal 10.11.19 v 11:22 10b.

Krásný stroj .
" Nechci BMW od Hondy " - tak to je přesný

Ričrds
Ričrds napsal 08.11.19 v 13:34 10b.

Krasavec ať ti slouží

Musigo
Musigo napsal 07.11.19 v 10:49 10b.

krásná, i ta barevná kombinace tomu stroji moooc sluší

mr-norris
mr-norris napsal 05.11.19 v 07:10 10b.

no je krásna... ako inak...