Yamaha MT-09 (2019)

Vlastník Wlnic
Vloženo 27.10.2019
Aktualizováno 19.3.2022

Silná a krásná. Partnerka na cestu jak má být.

Motorka koupena od FIRMA:PEMM Brno (Brno-Bohunice)

První dojmy - Je to moje první pořádná silniční motorka. Pořád mě udivuje, dělá šťastným a zároveň zdravě děsí ten výkon, kterej Vás vystřelí během dvou vteřin úplně někam jinam, zvlášť když se dostanete nad cca 8000 otáček. Keep Respect - ale je to boží.

Motorku bych doporučil pro - Je to prostě naháč. Fouká na tom oproti cestakum, ale nemusite jet 200, aby Vas to bavilo. Když ale zatahám za plyn, motorka leti jak střela a vykon ma podle mě dostatečný pro většinu z nás.

Motorka je prostě parádní.
Vybral jsem si tuhle, protože mi padla do oka jako ta motorka, na které bych chtěl jezdit. A taky mi vyhovoval počet valců. Ani dva, ani čtyři.
Na motorce jezdím hlavně okolo komína. Plánujem určitě nějaký ty Alpy a tak, ale je potřeba počítat s partou nakedbiků. Přesuny po dálnici s cesťáky jsou spíš utrpení než zábava na motorce.
Byl jsem i na okruhu v brně - paráda. Není to okruhovka, ale rozhodně to bylo super a pojedu zas.

Zavady nemam.

Podvozek na naše cesty v pohodě, maličko přitvrdím předek. Ale časem až někde v servisu - nic nutného.

Čadil
Čadil napsal 22.04.20 v 15:16 10b.

moc hezká

Brukev
Brukev napsal 27.10.19 v 08:30 10b.

Tahle barva je zajímavá . Já sem k ni v Yamaze dostal takový parádní decentní štítek ( myslím ze je někde na fotkách v mem profilu ) který nekazil vzhled ale na dálnici posloužil ! Byla to ale verze před faceliftem . Občas se holt po ty dálnici musí Pokud už vyřešili v Japonsku podvozek, tak si myslím ze na cestu okolo Alp to bude ideální stroj .