ČZ Přestavby (1977)

Aktualizováno 2.11.2020

Komentáře a hodnocení profilu
Nalezeno 24 záznamů

meloun50245
meloun50245 napsal 19.08.20 v 08:29 10b.

context
context napsal 25.10.19 v 18:17 10b.

Dolin
Dolin napsal 25.10.19 v 13:29 10b.

Super!!!

Targus
Targus napsal 25.10.19 v 10:51

Poněkud mne udivují alergické reakce čtenářů.
Pánové, kde jste byli, když tu dávali jiní třeba koloběžky?
A jen tak mimochodem - k definici vaší představy motocyklu - kdybyste si projeli zdejší archív, zjistili byste, že zde byl letos zveřejněn článek o motocyklu, který rozhodně vaši definici nenaplňoval. Měl totiž motor v předním kole.

Jawarmaniak
debata s plpcem je naprostou ztrátou času.
Fandím a chválím.

O.N.E.
O.N.E. napsal 24.10.19 v 19:26 10b.

Vtipné, pěkné, zajímavé

Twinshot
Twinshot napsal 22.10.19 v 15:49 10b.

Nenech se odradit negativními komentáři, mluví z nich závist. Jsi šikula

cmiral napsal 22.10.19 v 12:52

Nevím proč se tak rozčiluješ, jsem profesí původně zemědělský technik takže pro tvůj stroj mám pochopení jak jsem už uved dříve. Taky někde archivuji samohyby z časopisu "Urob si sám" na bázi motocyklů, ale cpát to sem by mě nenapadlo a ani sem svůj samohyb na bázi kývačky na motorkari.cz fakt nedám.
Znám a čerpám z tvých super stránek při renovacích Jaw a čezet, fakt jsi znalec a chválím.
S tímto strojem bys slavil úspěch na foru technika na zahrada.cz, ale na motorkářích???
Zdraví Béďa Trávníček a jde orat s Z3011.

xhrnp
xhrnp napsal 22.10.19 v 12:30 10b.

Držím palce.
Motorka to sice není, ale nechápu proč by to tu mělo někomu vadit.
Líbí se mi ten high-tech přístup, 3d model apod

vena1
vena1 napsal 21.10.19 v 21:01

Dobrý, ať se renovace povede. A jinak komu se to nelíbí ať si p... políbí.

jawarmaniak napsal 21.10.19 v 20:28

Tyjo, ty musis mit smutnej zivot.. mrhat casem a takovou slohovkou.. snad se to brzo zlepsi.. zkus nekdy vylézt na cerstvy vzduch a zkus taky trochu zit.. treba ti jednou dojde, ze jsou dulezitejsi veci na svete, nez nejakej priblblej server na netu.. zij dlouho a blaze.

krysar_cz
krysar_cz napsal 21.10.19 v 18:03

Nevidím důvod, proč by na můj profil měl lézt kdejaký uživatel.

Motocykl nedělá motocyklem motor, tudíž ano...když dáš do rogala motor z trabanta, není to "létající trabant"!!! Ale zas a pouze rogalo s motorem a není to přestavba trabanta!!!
To že si vrazíš 50ccm motor do zadele, z tebe taky "pincka" neudělá.

Motocykl je dvoukolový dopravní prostředek poháněný motorem. Kola jsou umístěna za sebou a pohonná jednotka (motor a převodovka) mezi nimi - toto je definice motocyklu.

Ten tvůj paskvil v podobě samodomo traktoru toto nesplňuje. A ano, pokud sem dá někdo svůj samodomo počin přestavby motocyklu, který zachová základní parametry definice motocyklu, tak to nebude nikomu vadit, neb nutnost homologace (tebou zmiňované jako polooficiální) není podmínkou toho, zda se o motocykl jedná a nebo nejedná.
Jedinou otázkou by mohla být kategorie tzv. tříkolek, které defacto jsou a zároveň nejsou motocyklem, ale 100% nejsou "létajícím trabantem"/rogalem a traktorem. Ale tu tříkolku tu uvidím raději, jak ten tvůj samodomo "něco".

Hoď to někam na "zahrádkáře", tam sklidíš mohutné ovace a ještě ze sebe můžeš dělat cool motorkáře s motocyklem speciálně určeným do zahrádkářských kolonií.

jawarmaniak napsal 21.10.19 v 14:00

IMHO, kolik je tu motokár a jiných přestaveb, home made. A tohle, polooficiální, Vám tu vadí? nechápu.

jawarmaniak napsal 21.10.19 v 13:57

.. klasika, další neveřejný profil.. Takže podle tvé logiky, když vezmu motor z trabanta a dám ho do rogala (ano, to se normálně dělá), už to není přestavba trabanta?

krysar_cz
krysar_cz napsal 21.10.19 v 12:50 1b.

Musím souhlasit s "cmiral". To že si někdo postaví traktůrek s motorem z motorky není přestavba a nemá to nic společného s motorkama. Nebo chceš snad tvrdit, že když do traktůrku osadíš proudový motor, bude to letadlo???!!!

jawarmaniak napsal 21.10.19 v 08:10

Nojo, zamindrakovany prazacek.. sam nema ani dost odvahy ukazat svoje stroje. Ja se bavim. Bez hejtovat jinam

cmiral napsal 21.10.19 v 07:59

A jéjé tady je kdosi podrážděný či potrefený, soryjako, ten tvůj vergl znám (i jiné) a názor si zde můžu napsat po tom je ti ...

Varaník
Varaník napsal 21.10.19 v 06:22

Taky jsem si před lety sehnal tu dokumentaci a mám jí v knihovně - ale asi k realizaci nedojde. Ale jinak pecka.

jawarmaniak napsal 20.10.19 v 20:56

To je tvuj názor a ja ti ho neberu, ale sorry jako. Je to CZ a je to prestavba? Ano je. A nejde jen o to, dat to sem, ale taky tu predstavit tak trochu neco jineho. Znáš snad tento stroj. Slysel jsi snad o tom nekdy? Nikdo te nenuti, cist to tu. Tak to klidne prejdi dal..

cmiral
cmiral napsal 20.10.19 v 20:08 1b.

Mám taky na tyto stroje i profesně slabost a patří to sem? Myslím si, že ne. Soryjako i když jsi šikovný sekačka bez hydrostatu už taky ne.

2lizard
2lizard napsal 20.10.19 v 17:25 1b.

milfordoj
milfordoj napsal 20.10.19 v 12:45

Ha, díky za ukázku, konečně vím jak náš děda z té naší 150-tky chtěl udělat traktor. Nikdy jsem nevěděl jak, až teď

pp377
pp377 napsal 20.10.19 v 07:28 10b.

Skvělé. Další výzva, vypadá to dobře. Dobře se to čte. Přeji spoustu úspěchů a rychlý posun!

Targus
Targus napsal 18.10.19 v 22:13 10b.

Vy dva jste fakt bez chyby. Ty i ten tvůj mototraktor!

kuzmič
kuzmič napsal 18.10.19 v 16:25 10b.

Paráda...!!! Kámoš to před lety měl, byla s tím hrozná sranda, i se sedátkem...