Moto Guzzi V7 Stone (2016)

Vlastník MarioV2
Vloženo 25.9.2019
Aktualizováno 24.10.2020

Dojíždění do práce

Vloženo: 13.09.2021, Uskutečněno: 13.09.2021, Stav tachometru: 12700 km, Zhlédnuto: 186x

Vlastně až na 2 projížďky jsem prakticky na mašině nikde nebyl. Ale dojíždím sem-tam do práce. Takže mám pár postřehů. Ano ze 100 koňského Bavoráku je to docela sešup, zjišťuji, že jsem trochu větší magor, než jsem si myslel. Budu muset přezout a proti většině z vás jsem poseroutka a loudal, ale poser proužek je poloviční a jelikož nemám hlásiče náklonu lehce se bojím o boty. Vlastně už mne brzdí jenom trochu dřevěné zavěšení vzadu, na rozbitých okreskách způsobuje časté pocity nejistoty. Motor určitě není živější než KAWA ER5 ano, neumírá za 9tkou ale před 7čkou. Ale ten ryk! A to pobublávání po nastartování nebo při pojíždění. Jo a kardan, už nechci moto z řetězem! Ale co mi to v Mandellu del Lario udělali! Ty poslední tři roky, to je V85TT 80 koní, zatáčky jdou samé, jezdí také do 5L a dobrácká nátura, V7 850 Special 65 koní, robustnější moto i ještě vytuněnější vzhled a letos ta V100! O.K. voda, ale pořád V2 a přes 110 kobyl. A ten dizajn. Sportovně cestovní polokapota je navíc asi můj šálek kávy. Soudruzi! Proč? A to jsem si ještě říkal, dozadu dáme Bituba a možná ještě ty šikmo seřízlé Mistraly... Přistihl jsem se, že se těším na cestu do práce. I dnes, D1 nehoda, I3 kolony, tak to přeci nepojedu autem? Mlha? Nevadí! Do kufříku tašku s kalhotama a botama, na to NB brašnu, cvak, cvak, cvak a valíme. I ti plechovkáři se lepší, ano, i dnes se našel magor, co mne zkoušel vytlačovat, protože jsem jako on nemínil trpět v koloně další čtvrt hodinu, ale o tom jízda na dvou kolech přeci také je! Asi si ji ještě nechám a budu si hrát v zimě se servisem a nějakým technickým tuningem. Už máme nové pryže v garáži a minule jsem si v noci před spaním šel do garáže hrát s vůlí plynu. To je taková radost něco řešit na tom stroji!

Clint. (43) napsal 15.09.2021 v 03:44

Tak mam to letos dost podobne, vylety nic moc ale do prace mam najetej bambilion nastesti nemam dalnici ale krasy rakouske prirody po ceste, at ti to slape

• IMC

Nevím co mne to napadlo, ale nějak nebyl čas. Tak poslední letošní projížďka proběhla 7.11.2020. Jak bych to řekl, podmínky pro let mého orla byly na hranici proveditelnosti i v IMC. Předpověď sice naznačovala teploty př

Vloženo: 08.11.2020
    Uskutečněno: 07.11.2020
  • Čínský hranatý retro kufr Awina PL

Chtěl jsem hranatý kufr. Vozit se v něm bude nejčastěji notebook (v brašně) a celkově mi přijde tento tvar u motokola pro podzvukovou rychlost (rozuměj 200km/h ani boha) rozumnější = praktičtější. Kufr na Jawu 350 už jse

Typ: Montáž doplňku
    Vloženo: 17.09.2020
    Uskutečněno: 04.08.2020
  • Delší výlet

Tak jsem se konečně na motorce dostal i někam jinam než do práce. Dobrá, ty zapomenuté dětské botičky by se daly poslat i poštou, ale... Cesta tam nic moc, samá uzavírka a ze třech jsem dopředu věděl jenom o dvou, takže

Vloženo: 17.09.2020
    Uskutečněno: 03.08.2020