Moto Guzzi V7 Stone (2016)

Vlastník MarioV2
Vloženo 25.9.2019
Aktualizováno 22.9.2023

Dojíždění do práce

Vloženo: 13.09.2021, Uskutečněno: 13.09.2021, Stav tachometru: 12700 km, Zhlédnuto: 24x

Vlastně až na 2 projížďky jsem prakticky na mašině nikde nebyl. Ale dojíždím sem-tam do práce. Takže mám pár postřehů. Ano ze 100 koňského Bavoráku je to docela sešup, zjišťuji, že jsem trochu větší magor, než jsem si myslel. Budu muset přezout a proti většině z vás jsem poseroutka a loudal, ale poser proužek je poloviční a jelikož nemám hlásiče náklonu lehce se bojím o boty. Vlastně už mne brzdí jenom trochu dřevěné zavěšení vzadu, na rozbitých okreskách způsobuje časté pocity nejistoty. Motor určitě není živější než KAWA ER5 ano, neumírá za 9tkou ale před 7čkou. Ale ten ryk! A to pobublávání po nastartování nebo při pojíždění. Jo a kardan, už nechci moto z řetězem! Ale co mi to v Mandellu del Lario udělali! Ty poslední tři roky, to je V85TT 80 koní, zatáčky jdou samé, jezdí také do 5L a dobrácká nátura, V7 850 Special 65 koní, robustnější moto i ještě vytuněnější vzhled a letos ta V100! O.K. voda, ale pořád V2 a přes 110 kobyl. A ten dizajn. Sportovně cestovní polokapota je navíc asi můj šálek kávy. Soudruzi! Proč? A to jsem si ještě říkal, dozadu dáme Bituba a možná ještě ty šikmo seřízlé Mistraly... Přistihl jsem se, že se těším na cestu do práce. I dnes, D1 nehoda, I3 kolony, tak to přeci nepojedu autem? Mlha? Nevadí! Do kufříku tašku s kalhotama a botama, na to NB brašnu, cvak, cvak, cvak a valíme. I ti plechovkáři se lepší, ano, i dnes se našel magor, co mne zkoušel vytlačovat, protože jsem jako on nemínil trpět v koloně další čtvrt hodinu, ale o tom jízda na dvou kolech přeci také je! Asi si ji ještě nechám a budu si hrát v zimě se servisem a nějakým technickým tuningem. Už máme nové pryže v garáži a minule jsem si v noci před spaním šel do garáže hrát s vůlí plynu. To je taková radost něco řešit na tom stroji!

Clint. (77) napsal 15.09.2021 v 03:44

Tak mam to letos dost podobne, vylety nic moc ale do prace mam najetej bambilion nastesti nemam dalnici ale krasy rakouske prirody po ceste, at ti to slape

1 reakce

MarioV2
MarioV2 30.09.2021 v 10:39

Díky! Tobě taky hodně krásných km. Na Alpy letos jenom vzpomínám...

• STK

Tak to máme na další 4 roky v klidu. Žádný problém, jenom štítek pod kabelama na krku řízení se chvíli hledal. STK proběhla v Benešově, Dlouhé Pole. Počasí lehce na hraně, ale odpoledne už tam je menší provoz než ráno, t

Typ: Údržba
    Vloženo: 01.09.2023
    Uskutečněno: 31.08.2023
  • Olejovy servis v polovině intervalu

Dnes proběhl malý servis v půlce intervalu. Olej, filtr oleje, vzduchový filtr. Akorát přemýšlím, jak povolovat filtr, respektive uvolnit víko olejového filtru. Oleje jsem do mašiny opět nalil trochu méně. Byť manuál zmi

Typ: Údržba
    Vloženo: 26.05.2023
    Uskutečněno: 19.12.2022
  • Firemní moto grupa - znovuzrození

Krátká víkendová moto dovolená původně plánovaná v 5 lidech, ale nakonec jeli jenom dvě Guzzi. I počasí vyšlo a kromě jedné přeháňky, kterou jsme přečkali bez škod pod dálničním mostem luxusní projížďka Šumavou, Vysočino

Typ: Dovolená
    Vloženo: 05.06.2022