Moto Guzzi V7 Stone (2016)

Vlastník MarioV2
Vloženo 25.9.2019
Aktualizováno Včera v 16:53

Vloženo: 05.06.2022, Uskutečněno: 03.06.2022, Stav tachometru: 13980 km, Zhlédnuto: 44x

Krátká víkendová moto dovolená původně plánovaná v 5 lidech, ale nakonec jeli jenom dvě Guzzi. I počasí vyšlo a kromě jedné přeháňky, kterou jsme přečkali bez škod pod dálničním mostem luxusní projížďka Šumavou, Vysočinou a Posázavím. Nepromok jsem sice doma našel, ale je to nějaká dětská velikost, nebo po dvou dětech moje prostorové řešení je jaksi výraznější. I když mne kolega s Nevadou občas mírně brzdil, nakonec jsme zatahali slušně za rámec toho, co se na těchto "malých" strojích obvykle jezdí. Kolega překřtil moji V7 II na Turbo diesel, bo jsem to celé zajel za 4,5L / 100km a tankoval co druhé jeho tankování. Ale tak má menší bandu a karburátory. Potkali jsme pár zajímavých lidí, třeba na Benzině v Těchorazu u Vyššího Brodu sestavu zajímavých strojů a u různých forem nápojů převážně kávového typu zhodnotili navzájem mašiny. Jestli to čtete "kluci", nazdar! Mile překvapil stav silnic na jihu Čech a na Vysočině. Nepřekvapí, že největší hrůza to byla ve středních Čechách. Najeto asi 815km a bohužel moc jsem toho nenafotil... valil jsem a užíval si to! Navigace probíhala podle Roadbooku, který jsem si pro každý půlden rychle načmáral před odjezdem, původně pro jistotu, a šlo to velmi dobře. První den byl přejezd na Šumavu a to jsem se přihlásil, že to v podstatě celé dám, bo to znám. A už mi to zůstalo. I na Vysočině, kde už mne to trochu zaměstnávalo. Akorát závěr posledního dne už byl od Zruče po Stříbrnou Skalici improvizace. Až na 2 úseky spíše pro Enduro (alespoň cestovní), to nebylo také špatně. Na moto je nové obutí Arrowmax a nové zadní pružící/tlumící jednotky. Gumám začínám důvěřovat, pružící a tlumící jednotky budou potřebovat nějaký tuning, ale je to proti standardu nebe a dudy i bez přesného nastavení pro mne, to teprve hledám.

Milan1963 (273) napsal 11.06.2022 v 13:36

• Prodej

Tak a šla do světa, prdel mám jenom jednu, jiný jezdec doma není. V85 TT více odpovídá mým potřebám. Tak bude V7 dělat radost někde u Plzně. Přeji novému majiteli hodně šťastných kilometrů.

Typ: Prodej
    Vloženo: 27.04.2024
    Uskutečněno: 27.04.2024
  • STK

Tak to máme na další 4 roky v klidu. Žádný problém, jenom štítek pod kabelama na krku řízení se chvíli hledal. STK proběhla v Benešově, Dlouhé Pole. Počasí lehce na hraně, ale odpoledne už tam je menší provoz než ráno, t

Typ: Údržba
    Vloženo: 01.09.2023
    Uskutečněno: 31.08.2023
  • Olejovy servis v polovině intervalu

Dnes proběhl malý servis v půlce intervalu. Olej, filtr oleje, vzduchový filtr. Akorát přemýšlím, jak povolovat filtr, respektive uvolnit víko olejového filtru. Oleje jsem do mašiny opět nalil trochu méně. Byť manuál zmi

Typ: Údržba
    Vloženo: 26.05.2023