renocar_unor

Moto Guzzi V7 Stone (2016)

Vlastník MarioV2
Vloženo 25.9.2019
Aktualizováno 22.9.2023

Vloženo: 08.11.2020, Uskutečněno: 07.11.2020, Stav tachometru: 11485 km, Zhlédnuto: 16x

Nevím co mne to napadlo, ale nějak nebyl čas. Tak poslední letošní projížďka proběhla 7.11.2020. Jak bych to řekl, podmínky pro let mého orla byly na hranici proveditelnosti i v IMC. Předpověď sice naznačovala teploty přes 10°C a někde i slunce, dokonce někde opravdu slunce prosvítalo, avšak zjevně vládla inverze. Mlíko všude a teploměr se motal kolem 5-7°C. Guzzinka sice místy působila, že jí to dokonce vyhovuje, ale pilot i přes vrstvu dodatečného oblečení tak nadšen nebyl. Přes hledí nebylo skoro vidět. I nějaký smyk jsme si dali. Nakonec jsem se vrátil trochu dříve, původní plán rozsvítit rezervu jsem nesplnil. Tak to zítra doleju doplna kanystrem a nejspíše pro letošek máme finíto.

• STK

Tak to máme na další 4 roky v klidu. Žádný problém, jenom štítek pod kabelama na krku řízení se chvíli hledal. STK proběhla v Benešově, Dlouhé Pole. Počasí lehce na hraně, ale odpoledne už tam je menší provoz než ráno, t

Typ: Údržba
    Vloženo: 01.09.2023
    Uskutečněno: 31.08.2023
  • Olejovy servis v polovině intervalu

Dnes proběhl malý servis v půlce intervalu. Olej, filtr oleje, vzduchový filtr. Akorát přemýšlím, jak povolovat filtr, respektive uvolnit víko olejového filtru. Oleje jsem do mašiny opět nalil trochu méně. Byť manuál zmi

Typ: Údržba
    Vloženo: 26.05.2023
    Uskutečněno: 19.12.2022
  • Firemní moto grupa - znovuzrození

Krátká víkendová moto dovolená původně plánovaná v 5 lidech, ale nakonec jeli jenom dvě Guzzi. I počasí vyšlo a kromě jedné přeháňky, kterou jsme přečkali bez škod pod dálničním mostem luxusní projížďka Šumavou, Vysočino

Typ: Dovolená
    Vloženo: 05.06.2022