Moto Guzzi V7 Stone (2016)

Vlastník MarioV2
Vloženo 25.9.2019
Aktualizováno 22.9.2023

Vloženo: 18.10.2021, Uskutečněno: 01.10.2021, Stav tachometru: 13009 km, Zhlédnuto: 25x

Již nějakou dobu bloumám po EBAYi a sleduji různé nabídky na zadní pružící/tlumící jednotky BITUBO. A sleduji je, jak ty levnější, tak ty dražší. I tu my jeden Taliján poslal nabídku na dražší jednotku s vyrovnávací nádobkou v originálním balení téměř za cenu standardních levnějších jednotek BITUBO... protože toto čtete, je jasné, že jsem neodolal. Již jsem je namontoval, nebyla to věda, jenom dole u kardanu je šroub zakáplý tmelem. Po jednom to jde sundat a nandat bez nějakého vybavení jen s imbus klíči.

Nikde jsem od té doby pořádně nebyl, ale i po těch pár zkušebních km: někdo mi vyměnil motorku, pruží, neskáče, drží jak přikovaná. DOPORUČUJI! Pro Vaši zadnici i Guzzinu není nic lepšího!

Jako jediný problém vidím kolizi s nosičem, nacpal jsem tam pár podložek, ale pocit sucha a bezpečí z toho nemám, asi bude muset nosič dolů a koupíme brašnu na sedlo. Neumíte někdo naohýbat trubky na takový nosič? Nebo ho celý vyrobit s mírnou úpravou proti originálu? Nemusí být chromovaný, černá bude dobrá.

Metal_Heart (6) napsal 18.10.2021 v 19:48

Dobrá práce
Kdyby ses chtěl toho nosiče zbavit, písni mi SZ, prosím

Metal_Heart (6) napsal 18.10.2021 v 19:43

Dobrá práce
Kdyby ses chtěl toho nosiče zbavit, písni mi SZ, prosím

• STK

Tak to máme na další 4 roky v klidu. Žádný problém, jenom štítek pod kabelama na krku řízení se chvíli hledal. STK proběhla v Benešově, Dlouhé Pole. Počasí lehce na hraně, ale odpoledne už tam je menší provoz než ráno, t

Typ: Údržba
    Vloženo: 01.09.2023
    Uskutečněno: 31.08.2023
  • Olejovy servis v polovině intervalu

Dnes proběhl malý servis v půlce intervalu. Olej, filtr oleje, vzduchový filtr. Akorát přemýšlím, jak povolovat filtr, respektive uvolnit víko olejového filtru. Oleje jsem do mašiny opět nalil trochu méně. Byť manuál zmi

Typ: Údržba
    Vloženo: 26.05.2023
    Uskutečněno: 19.12.2022
  • Firemní moto grupa - znovuzrození

Krátká víkendová moto dovolená původně plánovaná v 5 lidech, ale nakonec jeli jenom dvě Guzzi. I počasí vyšlo a kromě jedné přeháňky, kterou jsme přečkali bez škod pod dálničním mostem luxusní projížďka Šumavou, Vysočino

Typ: Dovolená
    Vloženo: 05.06.2022