BMW F 650 GS (2004)

Vlastník Charliee
Vloženo 10.6.2007
Aktualizováno 1.2.2016

Skvela motorka pro maly lidi. 2004 model s dvema svickama. Seriovka s top boxem, vyhrivanyma riditkama, chranicema na ruce a ABS. Bez zavad. Velka spokojenost. Akorat bocni kufry si poridim az jim daji lepsi tvar.

Motorka koupena od www.adelaidemotorcycles.bmw.com.au

První dojmy - Samozrejme sednout na motorku po tolika desetiletich je odvazny cin a clovek se tomu musi prispusobit. Vzdycky jsem si pral mit motorku v enduro stylu a mel jsem pocit pri prvni projizdce, ze mi bude vyhovovat. Takze nestalo nic v ceste se dohodnout s dealerem.

Motorku bych doporučil pro - Volba dvou druhu vysky sedacek bude vyhovovat mensim lidem, vaha ujde a je lehce ovladatelna.

Doplňky na motorce - Vyhrivane rukojeti a ABS primo z fabriky.

Zkušenosti: Vzpominam tak zpatky na moje stredoskolsky leta, kdy jsem byl zamilovany do Mustangu. Pak prisla Jawa 380 kterou jsem jen ocumoval ve vykladni skrini mototechny. Dnes, kdyz jsem v letech, se konecne mohu venovat sve stare zalibe.

Cesty: Toy Run 2005, 2006, 2008, 2010 a hlavne vylety o vikendech. Pink Ribon Run 2007. Port to Birdwood Motorcycle Run 2008. Crab Run brezen 2008. Toy Run prosinec 2012. Nescetny mnozstvi vyletu po okoli, minimalne dvakrat za mesic. Zpravidla mezi 150 - 280 km. A to nepocitam cesty do prace a z prace, kdyz me situace a pocasi dovoli jet na motorce.

Cestopis: Momentalne zadny. Ale Touring pres Francousky Alpy na motorce, to by byl muj celozivotni zazitek. Autem to neni ono.

Další info: Vyhrivane rukojeti jsou nezanedbatelne, ruce jsou porad jako v bavlnce. Volba ze dvou vysek sedacek je plus.
Jedine cemu jsem jeste neprisel po letech na chut jsou ty strasny hranaty bocni kufry. Zamlouval by se mi tvar napriklad z K1200S. Posledni informace od prodejce je ze vyrobce chce zachovat "offroad style".

Service: Pravidelne kazdych 12 mesicu v BMW. V 8 000km bylo vymeneno lozisko v rizeni. Michelinky doslouzily po 12 400km a byly vymeneny za Metzeler. Baterie byla vymenena po 6 letech. Je to dost dlouha doba, ale pravda, klima je jine. Brezen 2014 - nova baterka, musim uznat, ze jsem se o ni moc nestaral, tak vydrzela jenom 3.5 roku.
Listopad 2015 - plny service (21289km), vymena oleje, filtru, retezove sady, brzdove tekutiny, originalni brzdove desticky maji porad jeste nejaky ten zivot (predni 20% a zadni 33%), zbytek otestovan a shledan v poradku.

Charliee
Charliee napsal 27.01.16 v 13:59

Dik Jardas444 za prispevek, musim priznat, ze se situace zmenila, jednobucha jsem minuly tyden prodal a pripravuju se na koupy F 800 GT.

Jardas444
Jardas444 napsal 26.11.15 v 19:39 10b.

Bohužel jsme promrhali roky,kdy jsme mohli jako mladší brázdit evropské silnice a tak to doháníme teď .Můžeme být ale rádi,že to stále jde.Motorku máš moc hezkou a jednobuch má své kouzlo,také jsem ho míval.Tak užívej dokud to jde a dávám 10b.

danny3716
danny3716 napsal 23.11.15 v 13:47 10b.

moooc hezký , máš se skvěle a tiše závidím , přeji spoustu pohodových mil

Wildaja
Wildaja napsal 23.11.15 v 13:20 10b.

Říkáš skvělá motorka pro malé lidi ? Pokud je lehká a sedne hned do ruky,
tak to je báječné . Jojo, vrtulka ve znaku zaručuje nekonfliktnost a zážitek z jízdy
je zaručen . Přeji spoustu cestování křížem krážem po tobě tolik známých cestách
a užívej si každou jízdu i setkání s podobně naladěnými lidmi. A vůbec .
Přeji Ti šťastnou cestu vždy, ať už jedeš kamkoli . Děkuji i já za komentíky .

Charliee
Charliee napsal 23.11.15 v 11:14

Je pravda, ze delam co muzu, abych si uzival a uzival... ...clovek zije jen jednou.