TMEC Betka (2012)

Aktualizováno 8.8.2019

Komentáře a hodnocení profilu
Nalezeno 5 záznamů

pajapaja
pajapaja napsal 04.06.21 v 12:04 6b.

Meart
Meart napsal 06.08.20 v 09:31

Momentální najezd se blizi k 8000km. Vymeneno asi 15 hlavnich zarovek(zavada v regulátoru), regulator, 3x olej, matka ke kyvce a od zadnich tlumicu byly rezave - vymeneno. Jinak nic. Jezdi na vsechny dostupne druhy benzinu i na cisty e85, smes 1:33 do babety a na vyplachnute kanystry od nafty. Zmerena maximalka 4rs v omezovaci 90kmh gps. Jezdim na plno, spotreba kolem 2.5l at jedete na cokoliv. Za me porad v pohode prditko. Na to jezdeni do 100km od baraku...

CRF1000
CRF1000 napsal 13.08.19 v 00:08 1b.

měl jsem jí asi 2 roky k ježdění na ryby a jsem rád že jsem se jí zbavil za slušnou cenu, chrom po dešti reznul, šroubky se nedají dotáhnout protože se lámou, plasty odpadávají, když mi spadl řetěz totálně zničil kryt který je z činského nočníkového plechu...zadní světlo svítilo kdy chtělo a musel jsem předělat kabely, ND v motoscoot drahé jako na Hondu, musel jsem vyměnit palivový kohout který tekl, karburátor jsem nahradil značkou dellorto aby se dal vůbec seřídit...jen ten 4-taktní motor, okopírovaný z Hondy Monkey za něco stál...nic horšího jsem neměl...moje Babeta 207 startuje po zimě na drcnutí a nikdy mi neklekla

Meart
Meart napsal 12.08.19 v 22:11

Ja si nemuzu pomoct, ale vsechny veci co tu spousta lidi zminuje, tak ja na te betyne nepozoruju. Brzdy brzdi, srouby jsou dotazene a nepovoluji se, pevnostni sice nejsou ale vylozene z blata taky ne. Jen leju benzin, mazu retez, obcas se mrknu na svicku,obcas dofouknu duse. Plasty drzi. Semtam betku osplouchnu. Ted je otazkou co si predstavit pod pojmem klekla klika? Klika se da sehnat, stejne tak loziska a vlastne vsechno za par korun. Ve srovnani napr s babetou je betka ve vsech ohledech daleko lepsi. Mam prave i babu 210 tak to muzu porovnat. Mimo to se bavime o mopedu a jeste ke vsemu za smesny peniz, za ktery se pomale nekoupi ani slusne kolo ?

hobr
hobr napsal 12.08.19 v 21:00 5b.

Kamarád (ročník 1949) si koupil Kentoya novou - stejný motor. Najel něco přes 7tisíc a klekla klika. Neberu věci okolo, jako šrouby z bláta, brzdy pískají, nebrzdí, plasty opadávají a jiné ... Také jsem si to chtěl pořídit, ale naštěstí to nevyšlo .