Yamaha FZS 600 Fazer (2000)

Vlastník crestik
Vloženo 22.7.2019
Aktualizováno 1.4.2023

Původně jsem chtěl zůstat u kardanu, ale u Fazera jsem musel udělal ustupek.
Box-eye je chlapský, Fox-eye je sexy

První dojmy - No změna neskutečná, jede to, brzdí to, zatáčí to...piju to, chutná to :-)

Motorku bych doporučil pro - Motorka je jako stvořená na mojí postavu, 172cm, 85kg. Mohutnější kolega už se na ní skládal s problémy. Klidně ji doporučím jako první moto, ta stabilita oproti starším strojům je uplně jinde. Výkonu je dost, ale až v pěticiferných číslech. V nízkých je to pohodová motorka.

Doplňky na motorce - Zatím jen stavitelné páčky, padací rámy a GiPro od bývalého majitele. Dodána brašnička z předchozí moto na sedlo spolujezdce.

Fazer se starou maskou se mi líbil vždycky, a jestli bych si ho koupil, tak jen v téhle barevné kombinaci. Proto bylo rychlé rozhodování, když se objevil v inzerci, navíc za přijatelné peníze.
Vlhký sen z dětských let R1100S se pohyboval cenově výš a červených se objevuje poskromnu. Navíc, jak zjišťuju, 4 válec mi vyhovuje asi víc, tedy kromě zvuku. Véčko s Delkevicem byl jiný level.

První jízdy jsou plné nadšení, po výměně desek a pořádném odvzdušnění jsou R1 brzdy naprosto skvělé, výkon je ideálně rozprostřen do celého pásma, kdy v nízkých je úměrný objemu, a s přibývajícími čísly graduje tak akorát. Posed je mírně sportovnější, ale tak hraničně akorát. Např. Bandit poskytuje více vzpřímenější posed, kdy je víc váhy na řiti. Na fazeru váha rozprostřena hezky úměrně na ruce, nohy, zadek.

Jirka4137
Jirka4137 napsal 25.05.20 v 20:41 10b.

Krasavec

Mercurio
Mercurio napsal 24.04.20 v 08:08 10b.

Měl jsem podobné barvy. 10b.

Dodo1976
Dodo1976 napsal 09.08.19 v 11:17 9b.

Pěkný kousek.
Jen nevím jestli origo S - chybí samolepka na přední kapotě.

Hodně km a kolama dolů! :)

Ruslan
Ruslan napsal 29.07.19 v 17:56

crestik
crestik napsal 24.07.19 v 22:05

Díky...předchozí jsi prý propásl asi o minutu, tak snad se stihneš stavit na tuhle